Co może robić kierowca Formuły 1 po zakończeniu kariery? Zdzwisz się

Zapewne tylko najbardziej zagorzali fani Formuły 1 pamiętają Holendra, Roberta Doornbosa, który w 2005 roku zaczynał karierę w F1 jako kierowca Minardi, przeturlał się przez Red Bulla, a potem jego kariera skupiła się na różnych amerykańskich seriach, z różnym skutkiem. Dlaczego o nim piszemy? Bo każdy sportowiec musi pamiętać, że jego kariera jest dość krótka, a potem też trzeba jakoś żyć. Co zrobił Robert Doornbos? Założył firmę, która idealnie wstrzeliła się w pandemiczne potrzeby ludzkości.

Poniedziałkowy poranek? To video jest lepsze niż mocna kawa!

Kiiroo i teledildonics

rodzielone pary
Pandemia sprawiła, że wiele par zostało rozdzielonych (fot. shutterstock)

Robert Doornbos założył firmę Kiiroo, która produkuje erotyczne gadżety, ale nie są to zwykłe, tanie erotyczne zabawki, które dostaniemy w każdym sex-shopie. To wyjątkowe, interaktywne utensylia, zwane przez twórców teledildonics. Tak piszą o sobie w zakładce nasza historia:

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą technologiczną wciśniętą między dzielnice: biznesową i czerwonych latarni w Amsterdamie, więc wydaje się właściwe, abyśmy spędzali dni na tworzeniu interaktywnych zabawek.

Oprócz osobistej satysfakcji wykorzystujemy technologię do tworzenia nowych i lepszych sposobów nawiązywania kontaktów, interakcji i odkrywania siebie, ponieważ w coraz bardziej zdigitalizowanym świecie freelancerów potrzeby powstają każdego dnia.

Coś więcej niż hot-dog ze stacji paliw

zestaw damsko-męski
Zestaw damsko-męski (fot. Kiiroo)

W ofercie producenta spotkamy zestawy dla par, które rozdzieliła pandemia. Pozwalają one na damską i męską masturbację na odległość. Jak? Łączą się z urządzeniem partnera i dostarczają Ci wrażenia w tym samym momencie. Istnieją zestawy dla par hetero- i homoseksualnych. Jeśli nie masz swojej drugiej połowy, ci technologiczni nosiciele przyjemności pozwalają zsynchronizować się z filmami porno lub osobami, które udostępniają publicznie na stronach dla dorosłych swoje kamerki. Zestawy nie są tanie, ale jak zauważyliśmy na stronie, część z nich została już wyprzedana. Jak widać, przyszłość byłego kierowcy F1 nie musi oznaczać reklamowania hot-dogów, które możesz kupić na stacji paliw…

Uprawianie miłości w tych samochodach może być wyjątkowo przyjemne…

Total
0
Shares