Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

McLaren wchodzi w nową erę z modelem Artura – znamy datę premiery

McLaren Artura (fot. McLaren)
McLaren Artura (fot. McLaren)

Całkowicie nowy model McLaren Artura będzie miał swoją światową premierę w środę, 17 lutego, o godz. 0:01 czasu GMT (1:01 czasu polskiego) podczas widowiskowego pokazu nadawanego z głównej siedziby McLarena w Woking, w Wielkiej Brytanii.

McLaren Artura

Model jest nowością. McLaren mówi o zgromadzeniu całej wiedzy w zakresie inżynierii samochodów drogowych i wyścigowych w jednym hybrydowym supersamochodzie nowej generacji. Będzie on zasilany całkowicie nowym hybrydowym napędem, w tym nowym silnikiem V6, zbudowanym na bazie ultralekkiej konstrukcji. Artura to kolejny ważny przykład przywiązania McLarena do inżynierii, dzięki czemu zapewnia klientom niezwykle ekscytujące osiągi, zaangażowanie oraz wydajność samochodów.

McLaren Artura (fot. McLaren)
McLaren Artura (fot. McLaren)

Nocna premiera

Pierwsza możliwość zobaczenia zarówno w detalach, jak i w działaniu, tego nowego supersamochodu z napędem hybrydowym (High-Performance Hybrid) odbędzie się z udziałem najważniejszych osób związanych z marką, które przedstawią kluczowe informacje o Arturze, zaplanowana jest także interaktywna sesja pytań i odpowiedzi. Wydarzenie dla klientów i fanów marki z całego świata będzie streamingowane TUTAJ . Prezentacja zostanie retransmitowana w kanałach komunikacyjnych McLarena dla osób zainteresowanych obejrzeniem jej w późniejszych godzinach.

McLaren Speedtail (fot. McLaren)

O McLaren Automotive

Każdy samochód jest składany ręcznie w McLaren Production Centre (MPC) w Woking, w hrabstwie Surrey, w Anglii. Firma zaczęła działalność w 2010 roku i obecnie stanowi największą część McLaren Group. Portfolio produktowe – GT, Supersamochody, a także modele Motorsport oraz Ultimate, są sprzedawane przez na 40 rynkach całego świata. Wsparciem dla rozwoju, projektowania i produkcji innowacyjnych samochodów jest partnerstwo McLaren Automotive z firmami będącymi światowymi liderami w swoich dziedzinach, które dostarczają wiedzę, technologię i rozwiązania.

Total
0
Shares