Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Mercedes-Maybach SL Concept zapowiedziany. Dla spragnionych luksusu

Na Instagramowym profilu głównego projektanta marki Mercedes-Daimler, pojawił się wpis zapowiadający nowego Maybacha SL.
Mercedes Maybach
Koncepcyjny Mercedes-Maybach SL zapowiedziany (fot. Instagram)

Na Instagramie głównego projektanta Daimlera, Gordena Wagenera, pojawił się wpis zapowiadający nadchodzące nowości. Obejmują one najbardziej ekskluzywny odłam Mercedesa, czyli markę Maybach. Co nowego będzie miał w portfolio główny rywal Rolls-Royce’a?

Zobacz też: Jeździliśmy nowym EQS’em. Oto nasze pierwsze wrażenia:

Mercedes-Maybach SL Concept – nadchodzi pokaz możliwości

źródło: Instagram

Chociaż z samego zdjęcia na Instagramie nie możemy wywnioskować nic ponad to, że jest to czerwony Maybach z bardzo ciekawym malowaniem Maski. Większość można wyczytać z opisu pod zdjęciem:

Rzut oka na samochód koncepcyjny Mercedes-Maybach SL – zdradzający więcej o przyszłych możliwościach najbardziej ekskluzywnej marki naszej firmy. Dla klientów, którzy pragną wyrafinowanych, luksusowych wrażeń z jazdy i projektowania.

Wagener nieprzypadkowo wspomina o “przyszłych możliwościach” – jednym z planów firmy jest całkowita przebudowa katalogu, by stworzyć bezkonkurencyjnie najbardziej ekskluzywną markę na świecie. 75% inwestycji w korporacji ma pójść na te droższe, bardziej luksusowe pojazdy. Wszystkich modeli luksusowych będzie znacznie mniej – ograniczona będzie ilość z siedmiu do czterech. Dziś nie wiemy jednak, które z nich pozostaną na rynku, a które zostaną wycofane.

To nie jedyna nadchodząca premiera luksusowego auta marki ze Stuttgartu. W 2023 na ulicach zobaczymy elektrycznego EQS SUV.

Total
6
Shares