Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Astara. Nowy dystrybutor Nissana w Polsce

Astara, od września br. oficjalny dystrybutor nowych pojazdów, części i usług marki Nissan w Polsce, ogłosiła priorytety na 2024 rok, zarówno w zakresie ambicji wolumenowych, jak i głównych założeń prowadzenia działalności japońskiej marki na naszym rynku.

Podczas pierwszego spotkania z mediami w Warszawie Piotr Laube, dyrektor zarządzający marki Nissan w Polsce, podkreślił, jak blisko 150 lat historii uczyniło z astary firmę nie tylko doświadczoną w zakresie dystrybucji w branży motoryzacyjnej, ale także niezwykle innowacyjną, dysponującą szerokim portfolio usług w zakresie mobilności, w zależności od potrzeb różnych grup klientów oraz dojrzałości rynków w poszczególnych krajach. To nie przypadek, że Nissan wybrał astarę na importera w Polsce – stoją za tym sukcesy przejęcia działalności japońskiej marki na rynkach w Austrii i Szwajcarii w ubiegłym roku.

Astara jest firmą bardzo dynamicznie się rozwijającą – obecnie reprezentuje już 34 marki w 19 krajach na 3 kontynentach, a zgodnie z globalną strategią rozwoju dąży do prowadzenia działalności w 25 krajach do 2025 r. Nissan w Polsce dołączył do regionalnej jednostki astara Western Europe, obejmującej także Niemcy, Belgię, Holandię, Luksemburg, Czechy i Słowację.

Priorytetem dla Nissana na przyszły rok jest osiągnięcie poziomu minimum 2% udziału w rynku sprzedaży nowych samochodów w Polsce. „Rozpoczęliśmy nowy rozdział w działalności marki Nissan w Polsce. Mamy odnowioną gamę – którą notabene za chwilę czekają kolejne modyfikacje – zmotywowany zespół i szerokie grono zadowolonych klientów. Wierzę, że to bardzo dobre podstawy, by wzmocnić obecność Nissana na naszym rynku, a dodatkowym atutem jest bez wątpienia wdrażana obecnie platforma cyfrowa astary, której założeniem jest towarzyszenie klientom na każdym etapie ewolucji ich potrzeb w zakresie mobilności” – powiedział Piotr Laube podczas spotkania.

„Ponadto, jest dla mnie niezwykle istotne, by prowadzona przez nas działalność odbywała się w ścisłej współpracy z naszymi partnerami biznesowymi, aby wspólnie móc dostarczać klientom zindywidualizowane, skrojone na miarę rozwiązania, odpowiadające ich potrzebom i oczekiwaniom na każdym etapie kontaktu klienta z naszą marką” – dodał.

Total
0
Shares