Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Cennik nowego Volkswagena Multivana. Podstawowa wersja za 155 310 zł

W konfiguratorze marki Volkswagen Samochody Dostawcze pojawił się zupełnie nowy model. To nowy Multivan, którego światowa premiera odbyła się w czerwcu 2021 roku. 

W konfiguratorze można wybrać konkretną wersję modelową tego auta wraz z bogatą gamą wyposażenia dodatkowego. Ceny modelu zaczynają się od 155 310 zł netto.

Nowy Multivan, to zupełnie nowy samochód w gamie marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Wielofunkcyjny pojazd został zaprojektowany z myślą o różnych grupach docelowych: rodzinach, aktywnych miłośnikach sportu, czy też o podróżujących biznesowo, stąd w jego wnętrzu jest wiele nowych rozwiązań, takich jak np. siedem miejsc siedzących z systemem swobodnej aranżacji ustawienia foteli wraz z funkcją ich szybkiego demontażu, czy opcjonalny, multifunkcyjny rozkładany stolik środkowy. 

Modułowa platforma

Nowy Multivan po raz pierwszy osadzony jest na modułowej płycie dla pojazdów z silnikiem montowanym poprzecznie (Modular Transverse Matrix, MQB). Innowacją, po raz pierwszy zaproponowaną przez markę Volkswagen Samochody Dostawcze, jest umieszczenie w gamie dostępnych układów napędowych napędu hybrydowego typu plug-in. Dzięki niemu, nowy Multivan może czasowo funkcjonować jako pojazd o zerowej emisji.

Nowe systemy wspomagania, obsługi i infotainmentu także pojawiają się w tej linii modelowej po raz pierwszy. Postęp dokonał się również w dziedzinie bezpieczeństwa zderzeniowego.

Wersje wyposażenia

W konfiguratorze zamówić można samochód w jednej z czterech wersji wyposażeniowych: Multivan, Life, Style i Energetic. Każda z nich charakteryzuje się specyficznym poziomem wyposażenia, ale klienci wybierać mogą również spośród bogatej gamy wyposażenia dodatkowego, w której znajdziemy m.in. szklany panoramiczny dach (standard w wersji Energetic), elektrycznie otwieraną i zamykaną klapę tylną (standard w wersji Energetic), ogrzewanie postojowe, okna przesuwne w drzwiach bocznych, przesuwany środkowy stolik wielofunkcyjny z uchwytami na napoje (standard w wersji Energetic), wyświetlacz danych na szybie na wprost wzroku kierowcy – head-up display, czy składany hak holowniczy z elektrycznym odblokowaniem.

Total
0
Shares