Citroën C3 Aircross odświeżony

Citroen C3 Aircross
Citroen C3 Aircross (fot. Citroen)

Zmodyfikowany przód auta, nowe elementy ozdobne i tak już wyszukanego wizualnie modelu oraz większy komfort w kabinie. Francuska marka ogłasza odświeżony model Citroën C3 Aircross.

Największe zmiany jakie od razu dają się zauważyć to dość zmodyfikowany pas przedni auta. Zobaczymy do od razu – wystarczy porównać powyższe zdjęcie odświeżonego modelu z zamieszczonym poniżej Citroenem C3 Aircross w aktualnie dostępnej wciąż wersji:

2019 Citroen C3 Aircross Flair Puretech 1.2 Front.jpg
Citroën C3 Aircross (fot. Vauxford / Wikimedia)

Sylwetka całego auta pozostała w zasadzie niezmieniona poza zmodyfikowanym pasem przednim i reflektorami. Wciąż mamy do czynienia z autem o podwyższonym prześwicie, które ma umożliwiać kierowcy również zjechanie z utwardzonych szlaków. Komfort wewnątrz ma być większy dzięki temu, że do gamy C3 Aircross trafią fotele Advanced Comfort znane z wyżej pozycjonowanych we francuskiej marce modeli C4 Cactus i C5 Aircross.

Oprócz wygodniejszych foteli w kabinie ma pojawić się większy, 9-calowy ekran dotykowy pokładowego systemu inforozrywki. Auto będzie mogło być wyposażone w wyświetlacz typu head-up display czy kamerę cofania. Nowy, odświeżony Citroën C3 Aircross trafi do salonów sprzedaży w czerwcu bieżącego roku.

Total
0
Shares
Related Posts