Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Citroën C3 Aircross odświeżony

Citroen C3 Aircross
Citroen C3 Aircross (fot. Citroen)

Zmodyfikowany przód auta, nowe elementy ozdobne i tak już wyszukanego wizualnie modelu oraz większy komfort w kabinie. Francuska marka ogłasza odświeżony model Citroën C3 Aircross.

Największe zmiany jakie od razu dają się zauważyć to dość zmodyfikowany pas przedni auta. Zobaczymy do od razu – wystarczy porównać powyższe zdjęcie odświeżonego modelu z zamieszczonym poniżej Citroenem C3 Aircross w aktualnie dostępnej wciąż wersji:

2019 Citroen C3 Aircross Flair Puretech 1.2 Front.jpg
Citroën C3 Aircross (fot. Vauxford / Wikimedia)

Sylwetka całego auta pozostała w zasadzie niezmieniona poza zmodyfikowanym pasem przednim i reflektorami. Wciąż mamy do czynienia z autem o podwyższonym prześwicie, które ma umożliwiać kierowcy również zjechanie z utwardzonych szlaków. Komfort wewnątrz ma być większy dzięki temu, że do gamy C3 Aircross trafią fotele Advanced Comfort znane z wyżej pozycjonowanych we francuskiej marce modeli C4 Cactus i C5 Aircross.

Oprócz wygodniejszych foteli w kabinie ma pojawić się większy, 9-calowy ekran dotykowy pokładowego systemu inforozrywki. Auto będzie mogło być wyposażone w wyświetlacz typu head-up display czy kamerę cofania. Nowy, odświeżony Citroën C3 Aircross trafi do salonów sprzedaży w czerwcu bieżącego roku.

Total
0
Shares