Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Czy laweta może być “sexy”? Sprinter Petronas Edition

Sprinter Petronas Edition Kegger_10

Kegger to istniejąca od ponad dekady polska firma budująca zabudowy do lawet. Jej konstruktorzy znaleźli ciekawy sposób, żeby dać o sobie znać w świecie motoryzacji.

Sprinter Petronas Edition Kegger_10
Edycja limitowana 1 of 25 (fot. Kegger)

Limited edition?

Przedstawiciele firmy postanowili stworzyć wyjątkową lawetę, którą nazwali Petronas Edition. Zdecydowali się nawet stworzyć limitowaną edycję takich aut. To dość kuriozalne posunięcie, ale zdjęcia, które opublikował Kegger są świetne. Oglądając na nich ten pojazd użytkowy faktycznie mam wrażenie, jakbym oglądał supersamochód!

Sprinter Petronas Edition Kegger_10
Luksusowa kabina w Sprinterze? Czemu nie! (fot. Kegger)

Dlaczego laweta Mercedes?

Ćwierć wieku temu swoją premierę miał Mercedes Sprinter i to właśnie z tej okazji Kegger zdecydował się na budowę lawety Petronas Edition. Jak podaje na swoim fb “Odpalamy petardę z okazji 25-lecia modelu Mercedes Sprinter, przygotowaliśmy specjalny projekt Kegger w pakiecie wizualnym Petronas Edition”.

Zderzak jak ze sportowego auta (fot. Kegger)

Co wyróżnia tę lawetę?

Pakiet zawiera wiele zmian. Kabina otrzymała nowe obicia wnętrza ze skóry w połączeniu z Alcantarą. Nowa tapicerka znajduje się na fotelach, desce rozdzielczej, podsufitce i słupkach bocznych. Pracę kierowcy umila również pakiet audio, czyli wygłuszenie kabiny oraz profesjonalne nagłośnienie ze wzmacniaczem i subwoofer’em. Nader wszystko w oczy rzuca się jednak interesujące malowanie Petronas, które przypomina lawety używane w motosporcie. Nam najbardziej podoba się plakietka znamionowa, która informuje o limitowanej edycji – jest extra! Firma podaje, że zbuduje jeszcze 24 takie auta.

Total
5
Shares