Dacia z nowym modelem. Jogger będzie miał 7 miejsc

3 września zadebiutuje nowy model Dacii, 7-osobowy, o nazwie Jogger.

Dacia Duster to ulubieniec Polaków. Samochód ustępuje innym, jeśli chodzi o sprzedaż flotową, ale wśród klientów indywidualnych jest numerem jeden.

Model będzie miał konkurenta wewnątrz marki, pojawi się bowiem nowy samochód, który wydaje się być zaprojektowany dla Polaków. Jogger, bo tak się nazywa, to pojemne kombi, które ma 7 miejsc. Można wybrać wersję z pięcioma miejscami oraz przepastnym bagażnikiem.

Dacia Jogger. Debiut 3 września

Nowy model Dacii będzie miał swój debiut w piątek, 3 września 2021 roku. Na kilka dni przed premierą Dacia opublikowała zarys sylwetki auta i oficjalnie poinformowała o jego nazwie. Jak czytamy, Jogger będzie się zasadniczo różnił od modelu Lodgy. Nowy model ma być znacznie bardziej komfortowy i ma nie przypominać dostawczaka, ale być pełnoprawnym samochodem osobowym.

Szpiegowskie zdjęcia modelu sugerują pokrewieństwo techniczne z dużo mniejszym modelem osobowym Sandero. Na razie nie wiadomo jeszcze, jakie motory zastosowane zostaną do napędzania auta. Można oczekiwać, że cena auta będzie atrakcyjna.

Total
0
Shares