Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Do 50 tys. zł oszczędności. Kia z własnym programem dopłat do elektryków

Do 50 tys. zł można zaoszczędzić zamieniając auto z silnikiem spalinowym na elektryczne o zasięgu do 455 km w programie Kia GoElectric.

Kia wprowadza własny program dopłat do zakupu elektrycznych e-Soula i e-Niro z roku modelowego 2021, w którym – to kluczowe – korzyści łączą się ze sobą. Premia za odkup samochodu dowolnej marki z silnikiem spalinowym wynosi 7 700 zł. W ramach programu Kia Charge Home rabat na zakup wallboxa wynosi teraz 50 proc. (czyli 1 775 zł).

Z kolei do 13 800 zł można zyskać dzięki programowi Kia Eco Drivers dla osób, które mają instalację fotowoltaiczną (7 proc. rabatu na zakup e-Soula lub e-Niro). Dodatkowy zysk zapewnia finansowanie dzięki kredytowi 50/50 (z RRSO 0 procent). Łączna wartość korzyści, które teraz oferuje Kia, to ponad 22 tys. zł. A ponieważ dopłaty Kii można łączyć z dotacjami w ramach rządowego programu „Mój elektryk”, w którym można wnioskować o maksymalnie 27 tys. zł, to maksymalna wartość oszczędności sięgnąć może nawet blisko 50 tys. zł.

Szczegóły programu Kia GoElectric

Program GoElectric to kilka promocji. Poszczególne korzyści łączą się w nim ze sobą, a także łączą się z rządowym programem dopłat. W efekcie na zakupie samochodu elektrycznego marki Kia oszczędzić można do 50 tys. zł.

Za zapewniającego zasięg do 452 km 204-konnego e-Soula w bogatej wersji L z pakietem technologicznym, pakietem stylistycznym wnętrza oraz dwutonowym nadwoziem trzeba teraz zapłacić 133 156 zł. Z kolei elektrycznym Niro w wersji L z pakietem technologicznym i lakierem metalicznym oraz z silnikiem o mocy 204 KM i akumulatorem o pojemności energetycznej 64 kWh, który zapewnia zasięg do 455 km, można wyjechać z salonu za 137 155 zł.

Pakiet korzyści Kia GoElectric:

– 7 700 zł premii za odkup używanego auta z silnikiem spalinowym – trzeba być jego właścicielem lub współwłaścicielem przez min. 6 miesięcy przed zakupem nowego samochodu elektrycznego marki Kia. Oferta dotyczy e-Soula i e-Niro z roku modelowego 2021. Auto używane dowolnej marki musi mieć ważne – polisę ubezpieczeniową i badanie techniczne.

– 1 775 zł rabatu, czyli 50 proc. na zakup ładowarki Kia Charge Home – wallbox Kia Charge Home zapewnia nawet 5-krotnie szybsze ładowanie niż ze zwykłego gniazdka 230 V i daje możliwość korzystania z preferencyjnej taryfy nocnej. Przed zakupem urządzenia Kia oferuje klientom audyt energetyczny, a następnie odpowiada za jego profesjonalny montaż na ścianie lub na słupku. Wallbox ma 24 miesiące gwarancji, a jego cena obejmuje 2-letni serwis. Ładowarka może być wyposażona w, między innymi, licznik prądu, wyświetlacz oraz czytnik kart RFID.

– Do 13 800 zł rabatu, 7 proc. wartości auta, dla uczestników programu Kia Eco Drivers – z programu mogą skorzystać osoby, które na swojej posesji zamontowały instalację fotowoltaiczną. 13 800 zł wynosi maksymalny rabat na zakup e-Niro, w wypadku e-Soula maksymalna korzyść to 13 400 zł.

– Dodatkowe korzyści przy wyborze finansowania, które zapewnia Kia Finance: Kia Credit (finansowanie w formie standardowego kredytu, kredytu z karencją w spłacie oraz kredytu z ratą balonową), Kia For You (wynajem długoterminowy dla klientów indywidualnych z niską ratą). 

Total
0
Shares