Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Honda i akcja serwisowa – ozonowanie gratis

Masz auto marki Honda i 99 zł? Sprawdź auto przed rozpoczęciem sezonu zimowego, w gratisie otrzymasz dezynfekcję wnętrza pojazdu ozonem.
HONDA REVEALS FRESH STYLING AND ENHANCED INTERIOR FOR CIVIC

Polski oddział Hondy przygotował specjalną ofertę serwisową, skierowaną do właścicieli samochodów marki Honda. W ramach tej oferty, mogą oni – za kwotę jedynie 99 zł brutto – sprawdzić swoje auto przed okresem zimowym oraz skorzystać z gratisowo wykonywanej usługi ozonowania wnętrza.

Ciekawa jest również forma przeprowadzenia samej akcji serwisowej oraz sposób diagnostyki i poinformowania klientów o jej wynikach. Zgodnie z informacjami nadesłanymi przez proudenta, objęta promocją usługa polega na elektronicznej kontroli stanu pojazdu – eVHC (electronic Vehicle Health Check).

W wyniku elektronicznie przeprowadzonej diagnostyki powstaje film wideo dokładnie prezentujący stan techniczny samochodu, w tym wszelkie wykryte usterki. Serwis przesyła następnie nagranie do właściciela auta drogą elektroniczną wraz z wyceną ewentualnych napraw oraz potrzebnych do nich części. Oczywiście to, czy klient ostatecznie zdecyduje się na naprawę jest jego decyzją.

Zaniedbania ochrony nadwozia i podwozia przed sezonem zimowym, to później większe koszty napraw (fot. Honda)

Przy okazji prowadzonej akcji serwisowej, Honda rekomenduje wybrane akcesoria i części zamienne. Akumulatory dostępne  już od 430 zł brutto, nowe antyalergiczne czterowarstwowe filtry kabinowe – od 189 zł brutto, tace bagażnika – od 199 zł brutto, pióra wycieraczek – od 85 zł , a praktyczne zimą dywaniki gumowe – od 199 zł brutto. Oczywiście nie musimy tego kupować, jedynym warunkiem uczestnictwa w akcji diagnostycznej, jest przyprowadzenie auta marki Honda do serwisu prowadzącego akcję i kwota 99 zł – tyle bowiem ma kosztować diagnostyka auta, film diagnostyczny i ozonowanie. Reszta to nasz wybór.

Film diagnostyczny, a tym samym ocenę stanu swojego auta marki Honda można sprawdzić na dowolnym urządzeniu połączonym z Internetem. To wygodna, bezkontaktowa, bezpieczna – w dzisiejszym, “koronawirusowym” sensie – metoda diagnostyki pozwalająca nie tylko sprawdzić stan auta, ale też zniwelować najbardziej palące problemy. To my decydujemy, które z wykrytych usterek mają być naprawione. Po wszystkich (bez względu na to jaką decyzję podejmiemy) wnętrze auta jest dezynfekowane ozonem i możemy je odebrać z serwisu. 99 złotych za dokładne sprawdzenie stanu samochodu to nie jest duża kwota, warto z niej skorzystać. Akcja serwisowa Hondy będzie trwała do konca listopada bieżącego roku. Jeżeli zatem masz samochód marki Honda, albo planujesz zakup używanego, to dobra okazja żeby auto dokładnie sprawdzić za niższą kwotę.   

Total
0
Shares