Honda opublikowała cennik nowego HR-V e:HEV

Honda HR-V

Japończycy zdecydowali, że ceny popularnego kompaktowego SUV-a w nowej wersji w Polsce zaczynać będą się od 123 700 zł lub od 799 zł netto miesięcznie.

Honda ustaliła ceny dla swojego nowego kompaktowego SUV-a HR-V e:HEV. Przy cenie od 123 700 zł, wszystkie warianty hybrydowej Hondy HR-V nowej generacji są standardowo wyposażone w dwusilnikowy układ napędowy Honda e:HEV (hybrid electric vehicle).

Honda HR-V e:HEV. Podstawa ze światłami LED

Honda HR-V

Gamę modelu HR-V e:HEV otwiera wersja Elegance, której cena zaczyna się od 123 700 zł, posiadająca w standardzie reflektory LED, podgrzewane fotele przednie, 18-calowe obręcze kół oraz łączność ze smartfonami. Wyżej wyceniono wersję Advance, której cena zaczyna się od 139 700 zł i obejmuje dodatkowo m.in. elektrycznie sterowaną klapę bagażnika z funkcją automatycznego zamykania i bezdotykowego dostępu („Walk Away Close and Handsfree Access”), podgrzewaną, skórzaną kierownicę oraz wykończenie wnętrza ze skóry syntetycznej i tkaniny.

Honda HR-V

Najbogatsza wersja Advance Style dostępna jest od 153 900 zł a w jej ramach użytkownik otrzymuje system audio klasy premium, wyjątkowe detale, a także wyróżniające elementy stylistyczne, jak dwukolorowy lakier nadwozia i pomarańczowe akcenty wykończeniowe we wnętrzu. Samochód będzie również dostępny w finansowaniu za pośrednictwem Honda Finance w leasingu operacyjnym już od 799 zł netto miesięcznie.

Honda HR-V tylko z napędem hybrydowym

Honda HR-V

System hybrydowy Hondy e:HEV, dostępny po raz pierwszy w modelu HR-V, zapewnia emisję CO2 od 122 g/km i zużycie paliwa na poziomie 5,4 l/100 km. Układ e:HEV oferuje trzy tryby jazdy, wybierane automatycznie w zależności od aktualnych warunków drogowych. System ten zapewnia szybkość reakcji typową dla samochodów elektrycznych.

Honda HR-V

Nowy HR-V ma sylwetkę SUV-a w stylu coupé, smuklejszą niż u poprzednika i z nowoczesnym designem. Przestronne wnętrze zostało zaprojektowane tak, aby pasowało do aktywnego stylu życia właściciela, a to dzięki wyższej jakości materiałom i elementom wykończeniowym, zastosowanym w całym wnętrzu.

Honda HR-V e:HEV ma nowe systemy bezpieczeństwa i wspomagania

Honda HR-V

Podobnie jak wszystkie nowe modele Hondy, najnowszy HR-V jest wyposażony w system Honda SensingTM. W nowym modelu wprowadzono również funkcję kontroli zjazdu ze wzniesienia (Hill Descent Control), która zapewnia lepsze panowanie nad samochodem na stromych zboczach i nawierzchniach o niskiej przyczepności. 9-calowy ekran dotykowy posiada funkcję udostępniania ekranu smartfona przez Apple CarPlay (za pośrednictwem Bluetooth, WiFi lub połączenia przewodowego), a także przez Android Auto (z połączeniem przewodowym).

Honda HR-V

Zamówienia na całkowicie nową Hondę HR-V będą przyjmowane od 9 września 2021 r. a pierwsze samochody trafią do polskich klientów na początku 2022 roku.

Total
0
Shares