Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Jak sfinansować nowe auto?

CUPRA jest najmłodszą i najszybciej rozwijającą się marką samochodów w Europie, która przebojem wkroczyła na rynek motoryzacyjny. Jej zaprojektowane z finezją i dbałością o detale samochody dostarczają kierowcy pełnego spektrum emocji. CUPRA mocno wyróżnia się swoim własnym stylem, który przemawia do pewnych siebie, ambitnych i nieszablonowych ludzi. Popularność marki CUPRA wzrasta, a słupki sprzedaży wciąż idą w górę. Nic dziwnego, bo hiszpański producent ma niezwykle bogatą i ciekawą ofertę. Jakie finansowanie może wybrać klient indywidualny, jeśli jest zainteresowany zakupem samochodu marki CUPRA?

Jakie finansowanie samochodu wybrać?

Jeśli marzysz o aucie marki CUPRA, to w zależności od swoich aktualnych potrzeb, możesz skorzystać z kilku sposobów finansowania przygotowanych przez Volkswagen Financial Services. Każdy z produktów daje możliwość dopasowania go do twoich możliwości.

  • Kredyt JAK ABONAMENT – W tym sposobie finansowania podpisujesz umowę na określony czas i spłacasz przewidywaną utratę wartości auta. Na koniec wybranego okresu podejmujesz decyzję, co zrobić z samochodem: możesz go spłacić do końca i dalej użytkować, zwrócić i wybrać nowe auto lub po prostu oddać. Główną zaletą tej formy finansowania jest niska rata, pozwalająca na przykład na wybór droższego samochodu lub na dobranie ciekawego wyposażenia.
  • Kredyt KLASYCZNY – To rozwiązanie pozwala na rozłożenie spłaty samochodu na dłuższy czas. Po zakończeniu wybranego okresu samochód zostaje w twoim posiadaniu. Ta opcja oznacza wyższą ratę, ale za to całkowite koszty kredytu są najniższe ze wszystkich sposobów finansowania.
  • NAJEM – Jeśli najbardziej zależy ci na komforcie i całkowitej kontroli kosztów, to ten produkt jest dla ciebie. Wybierając to finansowanie, w jednej racie masz zawarte wszystkie koszty, takie jak ubezpieczenie, serwis, assistance, samochód zastępczy, a także opony. Pozostaje tylko tankować. Dodatkową zaletą jest to, że w tym wypadku możliwa jest umowa zaledwie na jeden rok.

Finansowanie samochodu dla klientów indywidualnych zainteresowanych marką CUPRA jest proste, a wszystkie produkty pozwalają na dokładne dopasowanie ich do możliwości i potrzeb kupującego. Więcej informacji dotyczących oferty finansowej znajduje się na stronie cupraofficial.pl

Total
0
Shares