Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

JEEP usunął najnowszy klip z sieci. Winny jest Bruce Springsteen

Springsteen (fot. JEEP)
Springsteen (fot. JEEP)

Niedawno świat motoryzacji okrążyła wiadomość o tym, , że Bruce Springsteen i marka Jeep® połączyli siły, by przygotować dwuminutowy film „The Middle”, zaprezentowany w telewizji podczas niedzielnej transmisji Big Game 2021. Sielankę przerwały wiadomości o aresztowaniu piosenkarza.
 
Koncertn Strellantis relacjonuje, że Bruce Springsteen był mocno zaangażowany w tworzenie „The Middle”, ściśle współpracując ze słynnym reżyserem Thomem Zimnym. Z pomocą swojego wieloletniego współpracownika Rona Aniello, Springsteen skomponował i wyprodukował oryginalną ścieżkę dźwiękową. „The Middle” to kampania z okazji obchodów 80-lecia marki Jeep, ale przede wszystkim, jest to apel do wszystkich Amerykanów, by trzymali się razem w poszukiwaniu wspólnej płaszczyzny, na której budują przyszłość swojego kraju”.

Springsteen (fot. JEEP)

Co zrobił Springsteen?

Niestety w ostatnich dniach światło dzienne ujrzały wieści o tym, że w listopadzie ubiegłego roku piosenkarz został zatrzymany za jazdę pod wpływem środków odurzających. TMZ podaje, żef Springsteen został aresztowany 14 listopada w Gateway National Recreation Area w Sandy Hook, NJ. Springsteen został oskarżony o jazdę pod wpływem środków odurzających, lekkomyślną jazdę i spożywanie alkoholu. W ciągu najbliższych kilku tygodni pojawi się w sądzie. Informacje na ten temat obiegły media kilka dni temu.

Reklama zniknęła – to słuszne posunięcie

Jak podaje JALOPNIK reklama nie jest obecnie już widoczna na koncie Jeepa na YouTube, ani na Instagram. Można znaleźć nieoficjalne wersje tego klipu w sieci, ale rzekomo został usunięty z oficjalnych kont marki koncernu Stellantis. To bardzo słuszne posunięcie ze strony firmy. Skandal prawdopodobnie będzie miał kontynuacje po usłyszeniu oficjalnego stanowiska obu stron.


Total
0
Shares