Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Jest pierwszy elektryk SsangYonga. To Korando e-Motion

SsangYong Korando e-Motion (fot. materiały prasowe producenta)

SsangYong zaprezentował swój pierwszy w pełni elektryczny model. Korando e-Motion to pełnowymiarowy SUV o długości niemal 4,5 metra i przestronnym wnętrzu.

SsangYong Korando e-Motion

Za napęd w Korando E-Motion odpowiada silnik elektryczny o mocy 140 kW/190 KM, natomiast bateria o pojemności 61,5 kWh pozwala na uzyskanie zasięgu 339 km i nawet 474 km w ruchu miejskim. Szybkie ładowanie zapewni przyłącze CCS: naładowanie akumulatora w optymalnym zakresie 20-80 proc. zajmie 33 minuty.

SsangYong Korando e-Motion

Korando E-Motion, mimo zastosowania elektrycznego napędu, zapewni wszechstronność, jakiej klienci oczekują od samochodu typu SUV-a: największy prześwit w klasie 177 mm, wysokie kąty natarcia i zejścia czy holowanie przyczepy o masie do 1,5 tony.

Ceny za rok, wraz z debiutem w salonach

SsangYong Korando e-Motion

SsangYong Motor Company, producent samochodów terenowych oraz SUV-ów od niemal 70 lat, posiada obecnie w ofercie SUV-y z napędem konwencjonalnym: kompaktowe Tivoli w dwóch długościach, rodzinne Korando, terenowego Rextona oraz pick-upa Musso (dostępnego z krótką i długą przestrzenią załadunkową). Wszystkie samochody posiadają fabryczną 5-letnią gwarancję,.

SsangYong Korando e-Motion

Premiera elektrycznego Korando e-Motion na rynku polskim została zaplanowana na wiosnę 2022 roku. Pełna specyfikacja wraz z cennikiem zostaną opublikowane w późniejszym okresie.

Total
0
Shares