Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

BMW X7 - katalog wersji

Informacje o BMW X7

Samochód osobowy typu SUV klasy luksusowej produkowany pod niemiecką marką BMW od 2018 roku. X7 to największy SUV, jaki BMW przedstawiło w swojej historii. To całkowicie nowy model w gamie BMW. Nie ma bezpośredniego poprzednika. Plasuje się ono w segmencie F, w gronie najmasywniejszych i najbardziej luksusowych samochodów sportowo-użytkowych jako konkurent m.in. Mercedesa GLS i Range Rovera. Samochód przedstawiono po raz pierwszy jesienią 2018 roku jako seryjna odmiana rok wcześniej przedstawionego prototypu. Charakterystycznym elementem BMW X7 jest kanciasta sylwetka i masywna, duża atrapa chłodnicy. Samochód, wzorem BMW serii 7, przyozdobiono też dużą ilością chromu. Samochód pomieści na pokładzie od 5 do 7 osób. Dostępny jest też w wielu różnych konfiguracjach obejmujących personalizację wzorów tapicerek, materiałów wykończeniowych i podświetlenia wnętrza. BMW X7 produkowane jest w amerykańskich zakładach marki w Greer w Karolinie Północnej, a sprzedaż w Polsce ruszyła w marcu 2019 roku. ... (źródło Wikipedia)

Wersje BMW X7

Dane Techniczne BMW X7

Read More

Karosserie Baur – kiedy jakość nie wystarczy

Karosserie Baur przez wszystkie lata istnienia był szanowanym coachbuilderem w świecie motoryzacji. Gdyby nie ta firma, wiele kultowych wozów nie wyglądało by tak, jak wyglądały.
Read More

Carrozzeria Touring, czyli włoski styl w najlepszym wydaniu

Niewiele jest europejskich firm karoseryjnych, które wywarły tak silne piętno na całym automobilowym świecie, jak mediolańska manufaktura Carrozzeria Touring. Auta z charakterystycznym znaczkiem “Superleggera” to…