Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Mały Winter Camper z wielkim sercem

Nissan e-NV200 Winter Camper (fot. Nissan)

W czasie, kiedy wędrówki i spędzanie czasu na powietrzu pozwalają na ucieczkę od zgiełku miasta, elektryczny Nissan e-NV200 Winter Camper ma umożliwić kontakt z przyrodą i otwartymi przestrzeniami pod gołym niebem. Ze względu na kiepską infrastrukturę ładowarek nie jesteśmy przekonani, czy mariaż elektryka z kamperem ma sens… ale zobaczcie na niego – jest extra!

Winter Camper
Nissan e-NV200 (fot. Nissan)

Winter Camper

Specjalny pakiet Nissan Camper Technology Luxury Kit dostępny jest dla klientów decydujących się na standardowego vana e-NV200 lub osobowego e-NV200 Evalia i obejmuje kompleksowy pakiet akcesoriów, które pozwalają na samowystarczalność podczas eksploracji dzikiej przyrody. Pokładowa ładowarka 230 V może być doładowywana dzięki zamontowanym na dachu panelom słonecznym, a zintegrowana funkcjonalna kuchnia, lodówka, składane łóżka i izolowane okna sprawiają, że życie w trasie jest jeszcze łatwiejsze w każdych warunkach.

Nissan e-NV200 Winter Camper (fot. Nissan)

Tuning!

e-NV200 Winter Camper został poddany licznym zmianom tuningowym, aby lepiej radzić sobie na trudnych nawierzchniach. Terenowe opony klasy premium i zwiększony prześwit zapewniają optymalną przyczepność i większy prześwit poprzeczny podczas jazdy w błocie i śniegu, a zamontowane z przodu samochodu na belce ze wzmocnionej stali bliźniacze reflektory o jasności 5400 lumenów oferują kierowcy maksymalną widoczność, kiedy jest najbardziej potrzebna. Z gamy akcesoriów Nissana pochodzą przednie i tylne błotniki, osłony progów drzwi, boczne osłony i gumowe maty.

Winter Camper
Nissan e-NV200 Winter Camper (fot. Nissan)

Napęd elektryczny Winter Campera

Oparty na modelu e-NV200 Evalia, e-NV200 Camper korzysta z technologii napędu elektrycznego Nissana. Sprawdzona jednostka napędowa dostarcza optymalnej mocy i zasięgu, zapewniając natychmiastowy moment obrotowy i liniowe przyspieszenie oraz pakiet technologii oszczędzania energii – w tym tryby B i Eco, które pozwalają na odzyskiwanie większej ilości energii podczas hamowania oraz na bardziej efektywne zarządzanie zużyciem energii.

Winter Camper
Nissan e-NV200 Winter Camper (fot. Nissan)

Total
0
Shares