Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Mulliner Blackline teraz dla Bentley’a GT i Bentley’a GT Convertible

Bentley wprowadza do oferty specyfikację Mulliner Blackline dla modeli GT i GT Convertible. Funkcja Blackline jest dostępna jako uzupełnienie ekskluzywnej gamy detali Mulliner.

Po sukcesie wykończenia zewnętrznego Blackline, które jest oferowane jako opcja w całej gamie samochodów Bentley, firma zdecydowała się wprowadzić do oferty specyfikację Mulliner Blackline dla modeli GT i GT Convertible.

Nowa linia zyskuje na popularności

Nowa linia to uzupełnienie niezliczonych możliwości personalizacji samochodów brytyjskiej marki. Czarna kolorystyka jest alternatywą dla chromowanego wykończenia wiodącego w swojej klasie Grand Tourera firmy Bentley. To także odpowiedź na rosnącą popularność ciemnych wykończeń ozdobnych, aż 38 proc. zamówień na Continentala GT na całym świecie obejmuje teraz tę opcję.

W ramach nowej specyfikacji firma proponuje klientom szereg zmian w wyglądzie zewnętrznym samochodów. W wersji Blackline osłona chłodnicy, satynowo-srebrne lusterka, dolne osłony zderzaka oraz wszystkie wykończenia ozdobne, z wyjątkiem logotypu Bentley, będą czarne. Dodatkowo, przyciemnione, a następnie podkreślone jasnym brandingiem firmy Mulliner, zostaną także charakterystyczne otwory wentylacyjne w kształcie skrzydeł.

Modele GT w wersji Mulliner Blackline posiadają również 22-calowe czarne felgi z samopoziomującymi się osłonami piast z chromowanym pierścieniem. Alternatywnie, w niedalekiej przyszłości dostępne będą czarne obręcze Mulliner z kontrastującymi polerowanymi „kieszeniami”.

Luksusowe wnętrze

Wnętrze w porównaniu z istniejącą wersją pozostaje niezmienione. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się dowolną kombinacją kolorów, dostępną w ramach nieograniczonej oferty Mulliner lub wybrać jedną z ośmiu polecanych trzykolorowych kombinacji w szerokiej palecie skór firmy Bentley.

Standardowa specyfikacja Mulliner Driving Specification zawiera unikalne pikowanie „Diamond in Diamond”. W kabinie każdego samochodu na siedzeniach, drzwiach i tylnych panelach bocznych znajduje się prawie 400 000 kontrastowych szwów ułożonych w kształcie diamentów. Przez każdy z nich przechodzi dokładnie 712 przeszyć, rozmieszczonych w niezwykle precyzyjny sposób, tak aby wskazywały środek tworzonego kształtu. To prawdziwy znak bezkonkurencyjnego kunsztu motoryzacyjnego.

W zależności od regionu klienci mogą wybierać między 6,0-litrowym silnikiem W12 z podwójnym turbodoładowaniem i mocą 635 KM lub dynamicznym 4,0-litrowym silnikiem V8 o mocy 550 KM.

Total
0
Shares