Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Na tę przejażdżkę czeka cały świat: Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 gameplay1

CD PROJEKT RED opublikowało nowe wideo przedstawiające Cyberpunk 2077 po raz pierwszy na konsoli Xbox One X i Xbox Series X – w nagraniu mamy okazję przejechać się samochodem.

W specjalnym odcinku Night City Wire studio zaprasza graczy do zapoznania się z rozgrywką z nadchodzącego tytułu CD PROJEKT RED uchwyconego zarówno na Xbox One X, jak i Xbox Series X za pośrednictwem funkcji kompatybilności wstecznej konsoli. Przedstawione sceny oferują jeszcze jeden wgląd w świat mrocznej przyszłości, w który gracze będą mogli zanurzyć się głęboko, rozpoczynając swoją podróż w Night City w grudniu.

Cyberpunk 2077 gameplay
Tak wygląda widok podczas jazdy samochodem w grze Cyberpunk 2077 (fot, CD Projekt RED)

Cyberpunk: jazda po Night City

W drugiej minucie filmu mamy okazję zobaczyć jak wygląda tryb jazdy pojazdem. Najpierw widzimy bohaterkę wsiadającą do samochodu przypominającego DeTomaso Panterę z przyszłości. Wóz ma doskonale odwzorowane wnętrze, które z kolei wygląda jak środek kultowego Pontiaca KITT. Podczas jazdy mamy widok 3PP z tyłu samochodu. Dzięki temu doskonale widać jak zawieszenie wybiera wyboje, a nadwozie odbija refleksy neonowego miasta w lakierze. Podczas zakrętów widać płomienie ognia wydobywające się z wydechowych. Niestety odgłosy silnika są ciche i mało angażujące. Nie możemy już się doczekać, żeby pojeździć wszystkimi bolidami z przyszłości po dystopijnym świecie gry Cyberpunk 2077.

Total
137
Shares