Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Najeżdżasz kamerką na auto, aby je chronić. Innowacyjne rozwiązanie w ubezpieczeniu to duże ułatwienie dla kierowców

Advertisement

Stłuczka, złośliwość wandala albo niszczycielska moc żywiołu. W każdej chwili może spotkać Cię pech i sprawić, że zostaniesz bez auta, za to z dużym rachunkiem za jego naprawę. Nie będziesz miał takiego zmartwienia, posiadając autocasco. W LINK4 nie tylko w szybki sposób zlikwidujesz szkodę, ale również błyskawicznie kupisz takie ubezpieczenie. Teraz możesz skorzystać z innowacyjnego rozwiązania – wystarczy, że najedziesz kamerką na auto, aby firma oceniała jego stan przed objęciem go ochroną.

W LINK4, ubezpieczając samodzielnie, pojazd sam możesz w szybki i wygodny sposób udokumentować jego stan. 

Nie musisz zatem tracić czasu na umawianie się z rzeczoznawcami i rezerwowanie dnia na czynności, które można zrobić w nie więcej niż 5 minut. Potrzebny jest tylko smartfon ze sprawną kamerką, aby wykonać tzw. wideoinspekcję. Jak się do niej zabrać?

Podczas zakupu polisy autocasco otrzymasz SMS z linkiem. Po jego kliknięciu i wyrażeniu zgody na udostępnienie aparatu urządzenia zdalnie otworzysz połączenie wideo z konsultantem LINK4, który podpowie Ci, jak masz w kamerce pokazać swój samochód.  

Nie trzeba instalować żadnej aplikacji. Prowadzisz szybką transmisję i to wszystko. Konsultant zapisze nagranie, a Twoja rola ograniczy się tylko do najechania obiektywem na wskazane miejsca. 

Otrzymany link do połączenia możesz przesłać na dowolny numer – np. na komórkę, która ma lepszy aparat. Jeśli w trakcie inspekcji dojdzie do zerwania połączenia, to nie ma problemu. Ubezpieczyciel skontaktuje się z Tobą, a klikając ponownie w link, będziesz mógł kontynuować robienie zdjęć. 

Autocasco to optymalna ochrona pojazdu. Części i usługi są drogie. W wielu przypadkach wartość odszkodowania wielokrotnie przewyższa wysokość składki. Zatem kupno takiej polisy to bardzo opłacalna inwestycja we własne bezpieczeństwo. 

Autocasco w LINK4 zawierane jest w formule all risk. Co to oznacza? Firma odpowiada za wszelkie zdarzenia z wyjątkiem tych wprost wskazanych w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia jako wyłączenia. Ochrona jest kompleksowa i obejmuje bardzo szeroki wachlarz przypadków. 

Dzięki Autocasco zapewniasz sobie komfort i spokój, mając świadomość, że cokolwiek się wydarzy – zderzenie ze zwierzęciem albo inne losowe nieszczęścia (np. wypadek, pożar, działania żywiołów) czy kiedy dojdzie do kradzieży albo uszkodzeń spowodowanych przez wandali – nie zostaniesz sam z problem, stresem oraz kosztami, które mogą być nie do udźwignięcia dla Twojego budżetu.

Ochrona obejmuje nie tylko cały pojazd, ale też każdy standardowy element jego wyposażenia. Jeśli np. dojdzie do kradzieży katalizatora czy też złodziej ukradnie Twoje alufelgi, LINK4 pokryje straty. 

Nie musisz też tracić pieniędzy na ewentualne holowanie samochodu do warsztatu lub parkowanie go na parkingu strzeżonym do czasu przybycia rzeczoznawcy. Te wydatki też pokrywa polisa.

Warto zaznaczyć, że Twoje autocasco wypadkowe obejmować będzie szkody, które powstaną na terenie całej Europy. 

W LINK4 szybko zlikwidujesz szkodę

Wybierając AC, masz do wyboru dwa warianty likwidacji szkody:

1) WARSZTAT – naprawiasz auto w dowolnym warsztacie, także ASO,

2) KOSZTORYS – otrzymujesz odszkodowanie na podstawie wyceny szkody przez rzeczoznawcę i naprawiasz auto we własnym zakresie.

Co ważne, w ubezpieczeniu AC firma rozlicza szkody z korzyścią dla Ciebie, ponieważ:

  • w wariancie WARSZTAT do naprawy samochodu stosowane są oryginalne części zamienne,
  • nawet po wypadku auto jest nadal ubezpieczone na pełną sumę,    
  • możesz wykupić amortyzację, dzięki czemu odszkodowania nie zmniejsza się o zużycie części podlegających wymianie,
  • w standardzie jest stała suma ubezpieczenia dla nowego pojazdu,
  • otrzymujesz również ubezpieczenie bagażu podręcznego oraz fotelików dziecięcych od zniszczenia i kradzieży, dodatkowo przy wypłacie za nie odszkodowania nie ma zastosowania udział własny.

Polisa AC – czym kierować się przy wyborze? 

Kupując ubezpieczenie samochodu AC w LINK4, zwróć uwagę na cenę i zawartość polisy. Musisz wiedzieć, że na cenę oraz zakres ubezpieczenia mają wpływ takie czynniki jak wartość, wersja wyposażenia i wiek pojazdu. Znaczenie ma nawet wielkość miasta, w którym najczęściej użytkowany jest samochód – ten aspekt wpływa m.in. na ryzyko stłuczki lub wypadku. 

Dlatego, aby poznać cenę polisy, skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń dostępnego na stronie LINK4 i sprawdź, ile będzie kosztowało Autocasco dopasowane      do      Ciebie i Twoich oczekiwań! Kalkulator wyliczy cenę dla Ciebie w mniej niż 60 sekund. Możesz też umówić się z agentem, który Ci doradzi i przedstawi najlepszą ofertę.

Ubezpieczenie Autocasco w LINK4 najkorzystniej kupisz w pakiecie OC/AC. Oferta jest bardzo elastyczna. Ubezpieczenie AC można dokupić do posiadanego OC w LINK4 w terminie do 2 miesięcy od startu polisy OC.[1] 

Więcej informacji, w tym wszystkie limity i ograniczenia, znajdziemy w OWU na stronie LINK4.

*Artykuł powstał we współpracy z Grupą PZU.


link follow

Total
0
Shares