Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Nie masz pracy? Bentley rekrutuje

Praca w firmie na B? Nie, nie chodzi o Biedronkę. Bentley rekrutuje, praca w centrali w Crewe. Znasz się na nowoczesnych technologiach? Próbuj.
Bentley
(fot. Shutterstock)

Bentley Motors ogłosiła dziś największy w historii swojego istnienia program rekrutacji stażystów. Pracę w tej renomowanej marce produkującej wyjątkowe samochody będzie mogło zacząć 112 stażystów. Masz tytuł inżyniera? Skończyłeś/aś politechnikę? Może to dobry moment na rozpoczęcie świetnej kariery zawodowej w Crewe, siedzibie głównej Bentley Motors?

Bentley Flying Spur V8
Bentley Flying Spur V8 – wielka, luksusowa limuzyna o żwawości sportowego auta (fot. Bentley)

Firma przyjmie zarówno studentów jak i absolwentów studiów technicznych. Osoby, które wykażą się największym talentem mają szanse na lukratywną karierę w dziale inżynierii, produkcji, ale też marketingu, komunikacji, zarządzaniu projektami, zasobami ludzkimi czy zdrowiem i bezpieczeństwem. Jednak największy nacisk, zgodnie z deklaracjami Bentley Motors ma być położony na znalezienie specjalistów od technologii cyfrowych – takiej specjalizacji oczekuje się od 1/3 planowanej grupy zatrudnionych osób.

A oto co na temat nowego programu rekrutacji powiedziała Dr Astrid Fontaine, członek zarządu Bentley Motors ds. ludzi, cyfryzacji i IT: „Firma Bentley Motors jest zobowiązana do dalszego skupiania się na zatrudnianiu tylko najlepszych talentów, a w tym roku będzie rekrutować więcej nowych stażystów do swojego przyszłego programu talentów niż kiedykolwiek wcześniej. W szybko zmieniającym się świecie motoryzacji, mobilności i usług będziemy dalej inwestować w cyfrowe doświadczenia, które już istnieją w ramach programu. Będą one mieć zasadnicze znaczenie dla przekształcenia całej działalności firmy Bentley, aby wprowadzić w przyszłość zrównoważoną, luksusową mobilność ”.

Bentley Flying Spur V8
Nowy silnik V8 Bentleya do modelu Flying Spur (fot. Bentley)

Do 2030 roku producent samochodów luksusowych planuje być marką w pełni neutralną emisyjnie. Do tego samego czasu gama modeli tej luksusowej marki ma przejść na pełną elektryfikację. Znasz się na programowaniu, nowych technologiach związanych ze zrównoważoną emisyjnie gospodarką? Masz duże szanse. Warunki pracy? Powinny być przyzwoite. Firma Bentley w styczniu 2021 roku po raz dziesiąty z rzędu została uznana za najlepszego pracodawcę przez organizację Top Employers Institute. To, co, kariera w Crewe? Może warto spróbować? Kandydaci mogą ubiegać się o staż, odwiedzając witrynę www.bentleycareers.com.

Total
0
Shares