Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Nowe Audi w carsharingu 4Mobility

4Mobility powiększa swoją flotę o modele Audi, zupełnie nowym autem niedostępnym wcześniej jest Audi Q2.
Audi Q2 35 TFSI

Carsharing, czy też wynajem krótkoterminowy, niekiedy zwany “wynajmem na minuty” jest w Polsce coraz popularniejszą formą transportu w dużych miastach. Mieszkańcy Warszawy, Poznania, Siedlec, Trójmiasta i Rzeszowa mogą korzystać z usług carsharingowych świadczonych przez spółkę 4Mobility S.A. Spółka wzbogaciła właśnie swoją flotę o nowe Audi.

Audi przekazało usługodawcy carsharingowemu aż 300 nowych samochodów z czterema pierścieniami. Samochody wzbogacą flotę 4Mobility w Warszawie, Poznaniu i Trójmieście. O jakich modelach mówimy? W wyniku modernizacji swojej floty 4Mobility będzie mogło oferować klientom w wymienionych miastach modele Audi Q2 (nowe). Dołączą one do wcześniej dostępnych Audi Q3 i Audi A3 Sportback (powiększona flota A3 o nowe egzemplarze). Oprócz wymienionych modeli niemieckiej marki 4Mobility dysponuje jeszcze samochodami Hyundai i30 oraz dwoma pełnymi “elektrykami”: Renault Zoe i Nissan Leaf.

Audi Q2 35 TFSI z automatyczną skrzynią biegów to najnowsze pojazdy we flocie 4Mobility (fot. Audi)

Q2 to najmniejszy SUV/Crossover w portfolio marki z Ingolstadt. Auto oferowane jest z trzema jednostkami napędowymi TFSI. Od 116 konnej wersji w modelu Audi Q2 30 TFSI, poprzez odmianę 150-konną w Audi Q2 35 TFSI. Najmocniejsza wersja to Audi Q2 40 TFSI quattro S tronic, w którym turbodoładowany silnik benzynowy generuje 190 KM mocy. 4Mobility wybrało do swojej floty wersję Q2 z silnikami o mocy 150 KM i z automatyczną skrzynią biegów.

Ceny carsharingu w 4Mobility zaczynają się od 50 groszy za minutę najmu i 80 groszy za kilometr. Jednak za tą cenę możemy jeździć kompaktowym Hyundaiem i30. W przypadku Audi ceny są nieco wyższe. Za chęć przejażdżki samochodami niemieckiej marki płacimy 67 groszy za minutę jazdy i 80 groszy za kilometr przejechanej trasy. Tyle samo usługodawca wycenia jazdy samochodami elektrycznymi: Renault Zoe i Nissan Leaf.

Najnowsze auto we flocie 4Mobility, Audi Q2 w ofercie niemieckiej marki dla klientów indywidualnych dostępny jest w cenie od 106 tys. zł za bazową wersję Audi Q2 30 TFSI z 6-biegową skrzynią manualną. W przypadku oferty Audi Perfect Lease dla przedsiębiorców rata miesięczna za ten model wynosi od 818 zł.

Total
0
Shares