Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Ostatni raz za kierownicą Hoonicorna – Ken Block i Ford kończą współpracę

Ken Block

Ken Block i Ford Motor Company kończą współpracę. Podczas 10 lat za kierownicą Fordów mogliśmy podziwiać kultowego kierowcę jak zdobywał wiele zwycięstw w wyścigach rallycrossowych i rajdach. Ale Ken najbardziej znany jest z serii filmów Gymkhana. Te i inne produkcje z jego udziałem osiągnęły ponad miliard wyświetleń na platformach społecznościowych.

Hoonigan zaprasza na ostatnią jazdę (fot. Hoonigan)

Ken Block już nie pojedzie Mustangiem Hoonicorn

Block to pierwszy amerykański kierowca, który zdobył punkty w Rajdowych Mistrzostwach Świata dla Forda. Od stycznia 2021 r. jego kontrakt z marką “niebieskiego owalu” dobiega końca. „Współpraca z firmą Ford w ciągu ostatniej dekady była niesamowita” – mówi Ken Block.

„Od wyścigów na całym świecie, przez zgromadzenie pół miliarda wyświetleń (filmy od Gymkhana THREE do Gymkhana TEN), po stworzenie nominowanego do nagrody Emmy serialu The Gymkhana Files. Zbudowaliśmy też kultowego AWD Mustanga Hoonicorn i Forda F- 150 Hoonitruck – to była wspaniała współpraca. Jestem bardzo wdzięczny firmie Ford za wsparcie przez lata, ale nie mogę się doczekać tego, co przyniesie rok 2021 oraz możliwość zabawy wieloma innymi zabawkami.” – komentuje Block

Hoonicorn pojedzie ostatni raz

źródło: HOONIGAN

Total
0
Shares