Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Powstała polska edycja specjalna Ferrari 812 GTS. Co ma pod maską?

Ostatnie kilkanaście lat otworzyło polski rynek motoryzacyjny na największych, a na ulicach w końcu zaczęły poruszać się samochody marzeń. Marką, która u chyba każdego motoryzacyjnego freaka wzbudza przyspieszone bicie serca, jest Ferrari, które 10 lat temu pojawiło się ze swoim salonem w Warszawie, a w 2013 roku w Katowicach. Salon w stolicy umiejscowiony był najpierw w dawnym gmachu KC przy ul. Nowy Świat 6/12, a w 2019 roku przeniósł się do pełnowymiarowego, nowo wybudowanego obiektu przy ulicy Wirażowej 21 na Okęciu. Nowy obiekt dysponuje 9 miejscami ekspozycyjnymi, nowoczesnym autoryzowanym serwisem oraz strefą podziemną, gdzie jest studio detailingowe i garaż dla aut klientów.

Wnętrze uszytego na miarę Ferrari 812 GTS Decimo Anniversario (fot. Ferrari)

Z okazji jubileuszu powstał wyjątkowy samochód, czyli Ferrari 812 GTS Decimo Anniversario (z wł. 10 rocznica). Sercem auta jest coraz rzadziej spotykany w motoryzacji silnik V12, a pojazd powstał w specjalnym programie Tailor Made, dzięki czemu jest jedynym takim autem na świecie.

Ozdobne, karbonowe listwy progowe w jubileuszowym Ferrari 812 GTS Decimo Anniversario (fot. Ferrari)

Wbrew trudnej sytuacji w Polsce i na całym świecie liczba zamówień systematycznie rośnie, a polscy klienci zamawiają tak wspaniałe auta, jak hybryda Ferrari, czyli model SF90 Stradale, a także zapowiadający epokę La Nuova Dolce Vita model Roma. W najbliższym czasie postaramy się podać więcej szczegółów polskiego, specjalnego egzemplarza Ferrari 812 GTS Decimo Anniversario. Bądźcie z nami!

Total
1
Shares