Powstała polska edycja specjalna Ferrari 812 GTS. Co ma pod maską?

Ostatnie kilkanaście lat otworzyło polski rynek motoryzacyjny na największych, a na ulicach w końcu zaczęły poruszać się samochody marzeń. Marką, która u chyba każdego motoryzacyjnego freaka wzbudza przyspieszone bicie serca, jest Ferrari, które 10 lat temu pojawiło się ze swoim salonem w Warszawie, a w 2013 roku w Katowicach. Salon w stolicy umiejscowiony był najpierw w dawnym gmachu KC przy ul. Nowy Świat 6/12, a w 2019 roku przeniósł się do pełnowymiarowego, nowo wybudowanego obiektu przy ulicy Wirażowej 21 na Okęciu. Nowy obiekt dysponuje 9 miejscami ekspozycyjnymi, nowoczesnym autoryzowanym serwisem oraz strefą podziemną, gdzie jest studio detailingowe i garaż dla aut klientów.

Wnętrze uszytego na miarę Ferrari 812 GTS Decimo Anniversario (fot. Ferrari)

Z okazji jubileuszu powstał wyjątkowy samochód, czyli Ferrari 812 GTS Decimo Anniversario (z wł. 10 rocznica). Sercem auta jest coraz rzadziej spotykany w motoryzacji silnik V12, a pojazd powstał w specjalnym programie Tailor Made, dzięki czemu jest jedynym takim autem na świecie.

Ozdobne, karbonowe listwy progowe w jubileuszowym Ferrari 812 GTS Decimo Anniversario (fot. Ferrari)

Wbrew trudnej sytuacji w Polsce i na całym świecie liczba zamówień systematycznie rośnie, a polscy klienci zamawiają tak wspaniałe auta, jak hybryda Ferrari, czyli model SF90 Stradale, a także zapowiadający epokę La Nuova Dolce Vita model Roma. W najbliższym czasie postaramy się podać więcej szczegółów polskiego, specjalnego egzemplarza Ferrari 812 GTS Decimo Anniversario. Bądźcie z nami!

Total
1
Shares
Related Posts