Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Przede wszystkim dobry wygląd. Premiera nowego Opla Astry

The new 2021 Opel Astra

Tego można się było spodziewać, że nowy Opel Astra będzie wyglądał bardzo dobrze. Firma zaprezentowała w Rüsselsheim całkowicie nową, szóstą generację kompaktu.

W obecności 180 dziennikarzy i około 500 przedstawicieli mediów za pośrednictwem transmisji na żywo, nowy dyrektor generalny Opla, Uwe Hochgeschurtz, zaprezentował nową Astrę w swoim pierwszym dniu pracy w firmie Opel. Szefa Opla wspierał menedżer Liverpoolu, Jürgen Klopp.

The new 2021 Opel Astra

Po raz pierwszy bestseller z logo Blitz jest zelektryfikowany. Od momentu otwarcia zamówień w październiku, nowa Astra będzie dostępna w wersji hybrydowej typu plug-in. W pełni elektryczny Opel Astra-e pojawi się na rynku w 2023 roku. Nowa generacja Astry jest również dostępna z silnikami benzynowymi i wysokoprężnym. Klienci mogą więc wybrać odpowiedni dla siebie układ napędowy.

Nowy Opel Astra

Jak powiedział Jürgen Klopp: „Miałem okazję jeździć zakamuflowaną Astrą w wersji hybrydowej plug-in – naprawdę bardzo imponująca. Cicha i mocna jednocześnie, prowadzenie prawie jak w samochodzie sportowym. No i stylistyka: odważna, innowacyjna, kreatywna. Dobra robota Opel”.

30 lat Opla Astry

Od premiery Astry, następcy Kadetta w 1991 roku, Opel sprzedał prawie 15 milionów egzemplarzy modelu. 30 lat później ten samochód klasy kompaktowej jest bardziej przełomowy niż kiedykolwiek.

Nowy Opel Astra

Nowy Opel Astra to stylistyczna deklaracja marki. Bardziej dynamiczna sylwetka, z ostro ściętymi, muskularnymi powierzchniami pozbawionymi zbędnych ozdób oraz nowym obliczem marki Opel Vizor.

Nowa Astra na nowe czasy

Nowy Opel Astra

Szósta generacja wchodzi w tym roku na rynek jako sportowy pięciodrzwiowy samochód o nisko zawieszonej sylwetce oraz większej przestrzeni wewnątrz niż jej poprzednik. Nowa generacja została zaprojektowana i opracowana w siedzibie firmy Opel w Rüsselsheim, gdzie jesienią tego roku rozpocznie się jej produkcja.

Nowy Opel Astra

Nowy model wnosi do klasy kompaktowej duże innowacje, które wcześniej klienci znali tylko z droższych pojazdów. Na przykład, Astra debiutuje z najnowszą wersją adaptacyjnych reflektorów pikselowych Intelli-Lux LED. System oświetlenia pochodzi prosto z flagowego Opla Insignii.

Nowy Opel Astra

Zmiany we wnętrzu nowej generacji Astry są ogromne. Dzięki całkowicie cyfrowemu kokpitowi Pure Panel, wskaźniki analogowe odchodzą do historii. Zastępuje je nowy interfejs (HMI) o nowoczesnej grafice, oferujący klientom klarowne, bardziej intuicyjne doświadczenie. Kierowca i pasażerowie mogą obsługiwać nową Astrę intuicyjnie, korzystając z szerokich ekranów dotykowych podobnie jak ze smartfona.

Total
0
Shares