Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Robert Kubica został ambasadorem marki Alfa Romeo w Polsce

Robert Kubica ma być promotorem nowego programu rozszerzonej 5-letniej gwarancji na wszystkie modele włoskiej marki.
Robert Kubica F1 Alfa Romeo Orlen Team
Robert Kubica za kierownicą bolidu F1 Alfa Romeo (fot. Shutterstock)

Robert Kubica, jedyny Polak, który wygrał wyścig F1, aktualnie kierowca teamu F1 Alfa Romeo Racing Orlen, został ambasadorem marki Alfa Romeo w Polsce. Oznacza to, że Pan Robert nie tylko po torach F1 będzie jeździł samochodem z logo Alfa Romeo.

Człowiek Roku 2012 wg brytyjskiego Top Gear, triumfator F1 GP Kanady w 2008 roku, zaledwie 2 lata po debiucie w Królowej Motorsportu. Wypadek w 2011 przekreślił doskonale zapowiadającą się karierę naszego kierowcy, mimo przeciwności losu w 2013 roku debiutant Kubica w WRC2 zostaje… mistrzem świata. Jeżeli ktokolwiek wątpi w determinację i umiejętności tego kierowcy, warto poświęcić pół godziny życia i obejrzeć poniższy film:

Wracając do nowej roli Roberta Kubicy w Alfa Romeo, jego rolą będzie promocja wprowadzonej niedawno przez włoskiego producenta kampanii 5-letniej przedłużonej Gwarancji Maximum Care. Przypomnijmy, w ostatnich dniach grudnia 2020 r. Alfa Romeo ogłosiła program 5-letniej Przedłużonej Gwarancji Maximum Care na wszystkie modele nowych samochodów marki z limitem przebiegu do 200 tys. km.

Oferta, adresowana zarówno do Klientów biznesowych, jak i indywidualnych, obejmuje 2-letnią gwarancję fabryczną oraz rozszerzoną 3-letnią ochronę serwisową na usterki elektryczne i mechaniczne, realizowaną przez FCA Poland przez całe 5 lat. Gwarancji podlegają m.in. silnik, układy kierowniczy, hamulcowy, BSG (Belt Start Generator), skrzynia biegów, układ klimatyzacji, systemy ochrony i bezpieczeństwa, układy trakcji elektrycznej, chłodzenia i zasilania paliwem, podzespoły elektryczne, przyrządy, przeniesienie napędu, zawieszenie i multimedia. W ramach usługi Klientowi przysługuje pokrycie pełnego kosztu części, materiałów i robocizny niezbędnych do wykonania napraw, obsługa i naprawa na terenie Europy oraz w kilku państwach ościennych (szczegóły u Dealerów). Program zabezpiecza przed inflacją, wzrostem cen części, materiałów, robocizny i podatku VAT, zachowuje ważność w całej sieci serwisowej FCA marki Alfa Romeo i gwarantuje stosowanie oryginalnych części zamiennych.

Jedna z grafik kampanii, której Kubica jest promotorem (graf. Alfa Romeo)

Polskiego kierowcę F1 już od stycznia możemy zobaczyć w kampanii reklamowej Alfa Romeo w telewizji, w Internecie oraz reklamach wielkoformatowych na terenie kraju.

Total
0
Shares