Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Ruszyły rezerwację na Hondę HR-V e:HEV

Honda HR-V

Hybrydową Hondę HR-V e:HEV można już zarezerwować online. Polski importer uruchomił dedykowaną platformę. Finansowanie SUV-a Hondy będzie dostępne w leasingu od 799 zł netto miesięcznie. 

Ruszyła platforma rezerwacji online dla nowej Hondy HR-V e:HEV. Klienci mogą wybrać i skonfigurować najnowszy model SUV-a marki, który trafi do polskich salonów w pierwszym kwartale 2022 roku. Samochód będzie dostępny w finansowaniu za pośrednictwem Honda Finance w leasingu operacyjnym od 799 zł netto miesięcznie. Dodatkowo dla klientów, którzy zdecydują się na wersje wyposażenia Advance i Advance Style, Honda udostępni pakiet ubezpieczeń OC/AC/NNW za 1 zł.

Jedyna słuszna wersja: hybrydowa

Honda HR-V

Po raz pierwszy model HR-V będzie standardowo wyposażony w dwusilnikowy system hybrydowy i-MMD. Układ napędowy w nowym HR-V e:HEV oferować będzie trzy tryby jazdy, wybierane automatycznie w zależności od warunków drogowych. Dzięki przeniesieniu momentu obrotowego na koła wprost z silnika zasilanego prądem, HR-V e:HEV będzie charakterystyką jazdy przypominać auta elektryczne. Dodatkową cechą modelu HR-V będzie bezstopniowa skrzynia biegów e-CVT.

Wyposażenie Hondy HR-V e:HEV

Honda HR-V

Wśród elementów wyposażenia HR-V e:HEV warto zwrócić uwagę na Honda SensingTM, który obejmuje kompleksowy zestaw rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa i systemów wspomagających kierowcę. Nowa Honda HR-V będzie posiadać także funkcję kontroli zjazdu ze wzniesienia (Hill Descent Control), która zapewnia lepsze panowanie nad samochodem na stromych zboczach i śliskich nawierzchniach.

Ile kosztuje nowa Honda HR-V?

Honda HR-V

Ceny modelu HR-V e:HEV zaczynają  się od 123 700 zł dla wersji Elegance. Posiada ona w standardzie reflektory LED, podgrzewane fotele przednie, 18-calowe obręcze kół oraz łączność ze smartfonami. Bogatsza wersja Advance, której cena zaczyna się od 139 700 zł, wyposażona będzie dodatkowo m.in. w elektrycznie sterowaną klapę bagażnika z funkcją automatycznego zamykania i bezdotykowego dostępu („Walk Away Close and Handsfree Access”), podgrzewaną, skórzaną kierownicę oraz wykończenie wnętrza ze skóry syntetycznej i tkaniny. Najbogatsza wersja Advance Style dostępna będzie od 153 900 zł. Klienci, decydujący się na ten wariant, otrzymają system audio klasy premium, wyjątkowe detale, a także wyróżniające się elementy stylistyczne, jak dwukolorowy lakier nadwozia i pomarańczowe akcenty wykończeniowe we wnętrzu.

Total
0
Shares