Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Salon samochodowy Kraków – odwiedź wyjątkowy salon Volkswagen

Salony samochodowe odwiedzamy przede wszystkim wtedy, gdy konfigurujemy lub kupujemy nowe auto. W przypadku krakowskiego salonu Volkswagena oferta jest szersza, ponieważ obejmuje również usługi serwisowe. Sprawdzamy czym wyróżnia się ten wyjątkowy punkt na motoryzacyjnej mapie Polski i dlaczego warto go odwiedzić.

Salon VW w Krakowie – skonfiguruj nowy samochód

W ofercie każdego z salonów aut znajdują się oczywiście nowe samochody. Jednak nie zawsze możliwości konfiguracyjne stoją na takim samym poziomie. Salon samochodowy Kraków należący do Volkswagena, znajdujący się przy ulicy Zakopiańskiej, podchodzi do tematu w zupełnie nowatorski sposób. Oprócz prostego i przejrzystego konfiguratora dostępnego na stronie internetowej, można skorzystać z rozbudowanej aplikacji dostępnej na miejscu. Za jej pomocą możliwe jest natychmiastowe zobaczenie jak będzie wyglądał pojazd po doposażeniu go w dodatkowe elementy wyposażenia, albo wybranie jednej z wielu wersji stworzonej przez producenta. Proces konfiguracji jest bardzo ważny, ponieważ od decyzji podjętych na jego etapie zależeć będzie to, jak wyglądającym i wyposażonym autem będziemy poruszać się przez następne przynajmniej kilka lat. Warto poświęcić na ten etap odpowiednią ilość czasu, a także skorzystać z porad i doświadczenia pracowników salonu, którzy zawsze służą pomocną dłonią.

Umów się na jazdę próbną w salonie VW na ul. Zakopiańskiej

Trudno byłoby mówić o podjęciu decyzji co do zakupu konkretnego modelu pojazdu bez przeprowadzenia jazdy testowej. Doskonale zdają sobie z tego sprawę pracownicy krakowskiego salonu Volkswagena przy ulicy Zakopiańskiej, umożliwiając umówienie się na przetestowanie szerokiej gamy aut. Na jazdę próbną umówić się można telefonicznie albo za pośrednictwem strony internetowej, wybierając z listy pożądany model auta, a następnie wypełniając prosty formularz. Salon samochodowy Kraków oddzwoni i poinformuje o wolnym terminie, który można zaproponować podczas wypełniania formularza na stronie. W ten sposób możesz sprawdzić każdy dostępny w ofercie pojazd, w wygodnych godzinach i bez konieczności brania wolnego w pracy, albo rezygnowania z innych aktywności. W ofercie dostępne są zarówno auta miejskie, takie jak Volkswagen up! czy Polo, rodzinne limuzyny typu VW Passat, Touran czy Tuareg, pojazdy kompaktowe takie jak bardzo lubiany w Polsce VW Golf, oraz rzecz jasna auta elektryczne: ID.3, ID.4 oraz ID.5. Samochody dostępne na jazdach testowych mają bogate wyposażenie, co pozwala na zapoznanie się z działaniem każdego elementu.

Autoryzowana Stacja Obsługi Volkswagena w Krakowie

Oprócz oferty salonowej, przy ulicy Zakopiańskiej w Krakowie można znaleźć również Autoryzowaną Stację Obsługi (ASO), znajdującą się w tym samym budynku. Niestety żaden samochód nie obędzie się bez pomocy profesjonalnych mechaników, nawet kilkuletni który nie ulega awariom. Konieczne są bowiem zwykłe czynności eksploatacyjne, takie jak wymiana oleju i filtrów, klocków i tarcz hamulcowych, kontrola zużycia elementów zawieszenia czy uzupełnianie czynnika chłodniczego w układzie klimatyzacji. Salon samochodowy Kraków na Zakopiańskiej i funkcjonujący wraz z nim autoryzowany serwis Volkswagena, posiadają szeroką ofertę usług serwisowych:

  • wymiana kół i opon
  • kontrola stanu hamulców
  • sprawdzanie stanu akumulatora
  • wymiana oleju silnikowego i filtrów
  • wymiana oleju w skrzyni biegów DSG
  • kontrola układu klimatyzacji oraz dezynfekcja

Można zlecać pojedyncze usługi, jak również skorzystać z rozbudowanych pakietów przeglądów serwisowych. Te dostępne są zarówno dla pojazdów nowych jak i używanych, które – co warto nadmienić – również można zakupić w salonie VW na Zakopiańskiej w Krakowie. Umówienie się na wizytę w serwisie, podobnie jak zarezerwowanie terminu jazdy próbnej, może odbyć się przez stronę internetową w trzech prostych krokach.

Salon Volkswagena w Krakowie to szeroka oferta pojazdów nowych, aut używanych, a także Autoryzowana Stacja Obsługi (ASO) w jednym. Dostępne są wygodne rozwiązania pozwalające na skonfigurowanie nowego pojazdu, a także możliwość odbycia jazdy próbnej każdym z oferowanych modeli. Serwis to natomiast mechanicy o dużej wiedzy i długoletnim doświadczeniu, posiadający dostęp do oryginalnych części zamiennych, a także specjalistycznych narzędzi i wewnętrznych procedur naprawczych.

Total
0
Shares