Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Volkswagen Tiguan Urban Sport – nowe specjalne wydanie popularnego SUV-a

Volkwagen Tiguan to najpopularniejszy SUV marki, koncern kuje żelazo póki gorące wprowadzając nową odmianę stylistyczną tego auta.
Volkswagen Tiguan Urban Sport (fot. VW)
Volkswagen Tiguan Urban Sport (fot. VW)

Volkswagen wzbogacił gamę modelu Volkswagen Tiguan o nową odmianę stylistyczną o nazwie Urban Sport. W stosunku do bazowego wariantu Life, wersja ta różni się przede wszystkim elementami wzornictwa.

Zobacz nasz test VW Golfa R – jest dobry nie tylko na prostych

Volkswagen Tiguan Urban Sport (fot. VW)
18-calowe czarne alufelgi to standard w nowej wersji Volkswagen Tiguan Urban Sport (fot. VW)

W standardzie Tiguana Urban Sport otrzymujemy m.in. 18-calowe obręcze z lekkich stopów barwione na głęboką czerń, czarne są też obudowy lusterek bocznych. Taką samą barwę w tej odmianie ma też tylny spojler w stylistyce “R”. W standardzie nowej wersji wyposażenia klienci otrzymają sportowe zawieszenie (auto obniżone o 10 mm, wzmocnione sprężyny i usztywnione amortyzatory oraz progresywny układ kierowniczy o zmiennym przełożeniu) oraz pakiet Premium obejmujący m.in.: kamerę cofania, system radiowy Ready2Discover z usługą Streaming&Internet, system Easy Open/Easy Close oraz system automatycznego parkowania Park Assist z czujnikami parkowania.

Volkswagen Tiguan Urban Sport
Nowy Volkswagen Tiguan Urban Sport (fot. VW)

Opcjonalnie klienci za dopłatą (w cenie obniżonej o 25%) będą mogli dla tej wersji zamówić pakiet Urban Sport Plus z matrycowymi reflektorami LED Matrix ASF, system audio Harman-Kardon o mocy 480 W i wyświetlacz HUD.

Volkswagen Tiguan Urban Sport (fot. VW)
Wnętrzne nowego Tiguana Urban Sport (fot. VW)

Volkswagen Tiguan Urban Sport oferowany jest przez niemiecką markę z trzema wariantami napędu – silniki o mocy od 150 do 190 KM z napędem na przód lub na obie osie. Ceny tego wariantu Tiguana startują od 140 010 zł.

Szybki test VW Golfa GTI – zobacz

Total
0
Shares