Ahoj! Zapraszamy na żeglowanie z Nissanem w Polskiej Lidze Żeglarskiej

Polska Liga Żeglarska (fot. mat. prasowe)
Polska Liga Żeglarska (fot. mat. prasowe)

Jakie są najbardziej widowiskowe polskie regaty, które każdego roku przyciągają uwagę tysięcy miłośników żeglarstwa, rozgrywanych na najpiękniejszych akwenach morskich i śródlądowych w naszym kraju? Nissan stawia na formułę Polskiej Ligi Żeglarskiej, której został tegorocznym sponsorem.

Co to jest Polska Liga Żeglarska?

Polska Liga Żeglarska (fot. mat. prasowe)

Polska Liga Żeglarska jest częścią światowej Sailing Champions League, gdzie najlepsze kluby z 24 krajów walczą o tytuł Klubowego Mistrza Świata. Trwające właśnie kwalifikacje PLŻ wyłonią Reprezentację Polski, która stanie do walki wraz z najlepszymi w eliminacjach do finału. Czołowi polscy zawodnicy, wielokrotni Mistrzowie Polski, reprezentanci kraju i olimpijczycy pokażą najwyższą klasę i piękno tego sportu podczas 240 wyścigów organizowanych w 4 prestiżowych lokalizacjach – Sopocie, Gdyni, Szczecinie i Warszawie. Pierwsze zawody tegorocznego cyklu Polskiej Ligi Żeglarskiej rozpoczną się już w sobotę, 22 maja w Sopocie.

Na czym polega zaangażowanie Nissana w Polską Ligę Żeglarską?

Polska Liga Żeglarska (fot. mat. prasowe)
Polska Liga Żeglarska (fot. mat. prasowe)

Od maja do października oddane do dyspozycji organizatorów samochody Nissan Qashqai oraz Nissan X-Trail będą wspierały regaty w całej Polsce. W rozgrywkach ligowych na poziomie Ekstraklasy wystąpi załoga Odyssey Sailing Club złożona z klientów i pracowników dealera. Dealer Nissana jest inicjatorem akcji sponsoringowej i odpowiada za obecność marki podczas całego cyklu zawodów PLŻ. Nissan nie ukrywa, że zawody Polskiej Ligi Żeglarskiej posłużą również jako platforma promocyjna. Chodzi o nową generację Nissana Qashqai, która pojawi się w polskich salonach latem bieżącego roku. Dzięki zaangażowaniu w żeglarstwo Qashqai będzie dostępny od lipca do zobaczenia na stanowiskach ekspozycyjnych podczas zawodów PLŻ.

Dorota Pajączkowska, Communication Manager Nissan Sales CEE

Nowy Nissan Qashqai Premiere Edition (fot. Nissan)
Nowy Nissan Qashqai Premiere Edition (fot. Nissan)

Partnerstwo Nissana w tak nowoczesnych i widowiskowych zmaganiach, jakimi są regaty Polskiej Ligi Żeglarskiej, to połączenie dwóch marek o różnym rodowodzie, ale wyznających te same wartości. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tegorocznych zawodów i towarzyszyć załogom podczas wyścigów i eliminacji do walki o tytuł Klubowego Mistrza Świata. Trzymamy kciuki

Total
0
Shares