Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Nowy Nissan Qashqai, znamy ceny w Polsce

Nowy Nissan Qashqai wreszcie wyceniony. Rozstrzał cen duży, ale też bogaty zestaw wyposażenia praktycznie w każdej odmianie tego auta.
Nowy Nissan Qashqai Premiere Edition (fot. Nissan)
Nowy Nissan Qashqai Premiere Edition (fot. Nissan)

Przedstawiciele japońskiej marki poinformowali o publikacji oficjalnego cennika lubianego w Polsce SUV-a segmentu C. Ceny najnowszej generacji modelu Nissan Qashqai rozpoczynają się od 98 800 zł. Zatem Nissanowi udało się nie przekroczyć psychologicznej bariery 100 000 zł. W przypadku alternatywnych form finansowania japońska marka proponuje nowy model już od 854 zł brutto miesięcznie przy RRSO wynoszącym 5,78%. Poniżej informujemy szczegółowo jak wyceniono poszczególne wersje nowego Qashqaia.

Wersje wyposażenia dostępne w Polsce

Nowy Nissan Qashqai (fot. Nissan)
Nowy Nissan Qashqai (fot. Nissan)

Nowy Nissan Qashqai (swoją premierę auto miało 18 lutego) w Polsce oferowany będzie z pięcioma poziomami wyposażenia. Wymieniamy je od najtańszej odmiany: Visia, Acenta, N-Connecta, Tekna i Tekna+. Już wybierając najtańszą odmianę Visia, nabywcy mogą liczyć na klimatyzację manualną, przednie reflektory Bi-LED oraz zestaw oferowanych w standardzie systemów bezpieczeństwa. Poziom wyżej (Acenta), do wyposażenia standardowego dochodzą m.in. 17-calowe felgi ze stopów lekkich, dwustrefowa automatyczna klimatyzacja zamiast manualnej, a także kamera cofania ułatwiająca manewry. Przechodząc kolejny szczebel wyżej mamy poziom N-Connecta. W tym przypadku Japończycy proponują 18-calowe alufelgi w standardzie, cyfrowe zegary na tablicy wskaźników (na dużym ekranie o przekątnej 12,3 cala) oraz pokładowy system nawigacyjny Nissan Connect. Jeszcze jeden poziom wyżej mamy odmianę Tekna, która dysponuje wcześniej wymienionymi zaletami, 19-calowymi alufelgami, panoramicznym oknem dachowym, a kierowca będzie mieć do swojej dyspozycji wyświetlacz head-up display o przekątnej 10,8 cala. Wreszcie w topowej odmianie Tekna+ nowy Nissan Qashqai w standadzie posadzony jest na aż 20-calowych obręczach ze stopów metali lekkich, we wnętrzu na kierowcę i pasażerów czekają obite skórą Nappa wygodne fotele, a podróż umili 10-głośnikowy system audio marki Bose z subwooferem.

Ceny na start sprzedaży nowego Nissana Qashqai

Jak wspomnieliśmy ceny nowego kompaktowego crossovera/SUV-a japońskiej marki zaczynają się od 98 800 zł za wersję Nissan Qashqai Visia z silnikiem 1.3 DIG-T MHEV (miękka hybryda) o mocy 140 KM z manualną, sześciobiegową przekładną. Na drugim biegunie zakresu cen mieści się Nissan Qashqai Tekna+ z silnikiem 1.3 DIG-T MHEV o mocy zwiększonej do 158 KM, przekładnią automatyczną Xtronic oraz napędem na wszystkie koła – ta odmiana kosztuje 173 200 zł, przy założeniu, że klient zdecyduje się na pozostawienie swojego starego auta w rozliczeniu. Ceny wszystkich odmian prezentuje poniższa tabela:

Aktualny cennik nowego Nissana Qashqai (źr. Nissan)

Informujemy, że oferta odkupu dotychczas wykorzystywanego auta przez klienta (skutkująca rabatem 2000 zł od wyjściowej ceny nowego Nissana Qashqaia) obwarowana jest warunkiem wyceny auta pozostawianego w rozliczeniu przez dealera marki Nissan. Ponadto auto pozostawiane w rozliczeniu zakupu nowego modelu Nissan Qashqai nie może być starsze niż 10 lat.

Oprócz powyższych cen Nissan proponuje pierwszym klientom jeszcze specjalną edycję limitowaną, o czym już Was informowaliśmy w naszym serwisie, ceny wersji Nissan Qashqai Premiere Edition na poniższej grafice:

Ceny specjalnej edycji nowego modelu japońskiej marki (źr. Nissan)

Jednocześnie Nissan proponuje klientom alternatywne finansowanie zakupu nowego Nissana Qashqai w formie kredytu Nissan Select (RRSO 5,78 proc.). Poniższa tabela przedstawia kwoty startowe rat dla poszczególnych wersji przy założeniu wkładu własnego na poziomie 25 proc. ceny i przy okresie kredytowania wynoszącym 37 miesięcy oraz założeniu rocznego limitu kilometrów na poziomie 15 000 km:

Kwoty rat kredytu samochodowego proponowanego przez markę Nissan (źr. Nissan)

Dodatkowe opcje – ile kosztują?

Bazowo Nissan proponuje nowego Nissana w niemetalizowanej barwie czerwonej. Płatnymi alternatywami są: niemetalizowana biel (1300 zł dopłaty), lakiery metalizowane za 2700 zł (szary, srebrny, granatowy i czarny) oraz lakiery perłowe (3000 zł dopłaty) w barwach: burdung, czerwony Fuji Sunset, biały perłowy, niebieski, szary ceramiczny. Ponadto osoby, które zdecydują się na wersję wyposażeniową N-Connecta, Tekna lub Tekna+ mogą zamówić dwukolorowe nadwozie w pięciu wariantach: perłowa czerwień Fuji Sunset z czarnym dachem, biały perłowy z czarnym dachem, niebieski z czarnym dachem, szary ceramiczny z czarnym dachem oraz czarny lakier metaliczny z szarym dachem.

Oprócz tego klienci mogą wybrać dodatkowe elementy wyposażenia zorganizowane w pakiety, np. kosztujący 2100 zł Pakiet Zimowy obejmuje podgrzewaną kierownice, fotele przednie i przednią szybę, nie jest dostępny w Visia, a w topowej odmianie Tekna+ to standardowe wyposażenie, poniższa tabela zawiera listę pakietów wraz z cenami i dostępnością dla poszczególnych wersji (jasnoniebieskie to Visia, ciemnoniebieski to Tekna+):

Dostępne pakiety wyposażenia dla wersji (od lewej: Visia, Acenta, N-Connecta, Tekna i Tekna+ (źr. Nissan)

Ponadto niezależnie od pakietów klienci mogą wybrać jeszcze dodatkowe akcesoria. Np. osoby, które chciałyby nowym Nissanem Qashqai holować przyczepę mogą zakupić zdejmowany hak holowniczy za 2292 zł. Szczegółowe informacje o cenach poszczególnych akcesoriów znajdziecie na stronach producenta.

Total
0
Shares