Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Cupra Tavascan XE w Forzie Horizon 5. Wirtualne Extreme E

Cupra Tavascan XE w Forzie Horizon 5. Dostępne będą zawody Extreme E, nowe wyzwania i wydarzenia, niosące szansę na gadżety z zawodów!
cupra tavascan extreme e
Cupra Tavascan w Forzie Horizon 5 (fot. materiały prasowe)

Cupra otwiera się na rynek gier wyścigowych, tym razem dołączając do społeczności Forzy Horizon 5 produkcji Microsoftu. Fani już teraz mogą rywalizować w wirtualnych zawodach Extreme E X Prix za kierownicą modelu Tavascan XE. Seria Forza jest oficjalnym partnerem zawodów, a dodana do gry elektryczna terenówka występuje między innymi w malowaniu ekipy ABT Cupra XE.

– Współpraca Extreme E i twórców gry Forza Horizon 5 umożliwia naszym fanom zanurzenie się w innowacyjnym, całkowicie elektrycznym świecie marki CUPRA. Ta współpraca stanowi kolejny krok, w którym świat wirtualny i rzeczywisty łączą się i gdzie wszyscy mogą poczuć zarówno adrenalinę, jak i inne emocje związane z udziałem w zawodach Extreme E – potwierdził Antonino Labate, Globalny Dyrektor ds. Strategii, Rozwoju Biznesu i Operacji marki Cupra. – Wirtualny świat to szybko rozwijająca się przestrzeń. Marki mogą w niej organizować wyjątkowe wydarzenia i tworzyć doświadczenia tak, by potem dzielić się nimi z innymi Wcześniej były one dostępne tylko dla nielicznych. Teraz możemy się nimi dzielić i wykraczać poza to, co przemysł motoryzacyjny kiedykolwiek był w stanie zaoferować – dodał.

To zupełnie nowe doświadczenie zarówno dla Forzy, jak i Cupry. Gracze będą mieli okazje sprawdzić możliwości nowego elektryka. Dopełnieniem będą zupełnie nowe wydarzenia i wyzwania, w których zostanie zaogniona rywalizacja. Dodatkowo powstanie możliwość odblokowania nowych wariantów gry, które niosą za sobą szanse zdobycia specjalnych gadżetów Extreme E. Szerokiej drogi!

Gra Forza Horizon 5 jest dostępna na konsole Xbox Series X|S, Xbox One, Windows 10, Steam, Xbox Game Pass oraz przez Xbox Cloud Gaming.

Total
9
Shares