Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Dacia uruchamia program tanich lotów kosmicznych “DuSTAR”

DuSTAR (fot. Dacia)
DuSTAR (fot. Dacia)

Po rewolucji na rynku samochodów nowych na Ziemi, Dacia wyznacza sobie nową misję i wysyła Dustera w kosmos. DuSTAR to mały krok dla Dacii, lecz wielki skok dla ludzkości, która wejdzie w nową erę podróży kosmicznych – prostych, dających dużo radości i pasjonujących. Program DuSTAR rusza dzisiaj!

Dacia uruchamia DuSTAR – pierwszy program przystępnych cenowo lotów kosmicznych.

DuSTAR (fot. Dacia)
DuSTAR (fot. Dacia)

Dacia, marka samochodowa, która oferuje interesujący stosunek jakości do ceny, ogłasza realizację pierwszego i jedynego na rynku, przystępnego cenowo programu lotów kosmicznych. Innowacyjny i niezwykły program o nazwie DuSTAR zapoczątkowuje erę podróży kosmicznych i rozpocznie się już dzisiaj.

“Pionierski program DuSTAR rozpocznie się mocnym akcentem, jakiego jeszcze nie było. Pierwszy start w ramach programu DuSTAR już dziś.”

Ten ogromny skok w rozwoju Dacii to kolejny etap po zrewolucjonizowaniu rynku samochodów nowych na Ziemi. Od 2004 roku marka oferuje niezawodne i przystępne cenowo samochody. Od wielu lat inżynierowie marki projektują samochody nowoczesne i proste, a jednocześnie pomysłowe i oferujące najlepszy stosunek jakości do ceny. Dzięki wykorzystaniu wyjątkowego know-how i unikatowego w skali planety podejścia design-to-cost w rozwoju produktów, niebo nie będzie przeszkodą dla programu DuSTAR. Konstruktorzy Dacii po raz kolejny udowodnią, że przy odpowiednim podejściu można dotrzeć naprawdę daleko.

Mały krok dla Dacii, lecz wielki skok dla ludzkości

Wróćmy jednak na Ziemię do tajnej bazy technicznej DuSTAR. Alain Ding, dyrektor programu DuSTAR powiedział:

Nie idziemy na żadne ustępstwa. Udało nam się to na Ziemi, więc wystrzelenie samochodu w kosmos jest wręcz naturalnym kolejnym etapem! Wielu z nas marzy o locie w kosmos. Jesteśmy tu po to, aby marzenie mogło się urzeczywistnić… Cieszę się, ogłaszając, że zaczynamy już dziś od startu naszego flagowego modelu – solidnej i śmiałej Dacii Duster, która poszybuje ku nowym szczytom.

Total
0
Shares