Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Dziś Marsz Niepodległości. Mieszkasz na trasie? Przeparkuj auto.

Dziś Marsz Niepodległości, a także wiele innych zgromadzeń publicznych. Jeżeli twoje auto parkujesz na trasie Marszu, lepiej je przestaw.
Parkowanie płatne w Warszawie - parkomat
Dziś parkowanie w SPPN jest bezpłatne, ale jeżeli twoje auto stoi na trasie marszu niepodległości, lepiej je przeparkuj (fot. Shutterstock)

Dziś o godzinie 13:00 na rondzie Romana Dmowskiego w Warszawie rozpocznie się Marsz Niepodległości. Według najświeższych informacji, wydarzenie będzie mieć charakter oficjalny, państwowy, a trasa marszu ma przebiegać zgodnie z wcześniejszymi planami Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Którędy przejdą uczestnicy? Odpowiadamy i podpowiadamy co zrobić z samochodem.

Jak wspomnieliśmy marsz rozpocznie się o godzinie 13 na rondzie Romana Dmowskiego, następnie uczestnicy przejdą mostem Księcia Józefa Poniatowskiego na błonia Stadionu Narodowego w okolice ronda Jerzego Waszyngtona.

Oczywiście wszyscy zapewne życzylibyśmy sobie by marsz niepodległości był świętem każdego Polaka i Polki, ale jak faktycznie będzie on przebiegać, tego nie wie nikt. Dobra wiadomość jest taka, że na trasie Marszu raczej nie ma zbyt wielu miejsc do parkowania, bo trasę wytyczono głównymi drogami z zakazami zatrzymywania się i postoju. Jeżeli jednak wasze auto jest zaparkowane gdzieś na trasie dzisiejszego marszu, radzimy je przeparkować. Dla świętego spokoju.

Organizacja jakiejkolwiek dużej demonstracji w tak licznie zamieszkałym mieście jak Warszawa, zawsze powoduje utrudnienia w ruchu na drogach. Pamiętajmy o tym decydując się na wyjazd dziś do, z, lub przez Warszawę. Przed ruszeniem w trasę sprawdźmy, czy wybrana przez nas droga nie jest zakorkowana, do tego wystarczy aplikacja, którą każdy z nas ma w smartfonie – Mapy Google.

Total
0
Shares