Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Hyundai wprowadza Charge myHyundai – usługę ładowania samochodów elektrycznych

Hyundai Kona Electric 64 kWh (fot. Jakub Kornacki / Automotyw.com)
Hyundai Kona Electric 64 kWh (fot. Jakub Kornacki / Automotyw.com)

Hyundai Motor Poland wprowadza Charge myHyundai, nową usługę zapewniającą wygodę właścicielom elektrycznych samochodów marki Hyundai oraz hybrydowych modeli typu plug-in firmy.

Hyundai Motor Poland uruchomił Charge myHyundai – usługę ładowania, która oferuje właścicielom samochodów elektrycznych i hybrydowych typu plug-in marki Hyundai wygodny dostęp do największej sieci ładowania w Polsce i Europie oraz możliwość skorzystania z bardzo prostej procedury – jedna karta, jedna aplikacja i jedna miesięczna faktura. Usługa oferuje przejrzyste taryfy dla klientów, dostosowane do ich indywidualnych preferencji dotyczących ładowania.

Charge myHyundai na smartfony

Cała Europa w zasięgu 

Charge myHyundai oferuje użytkownikom zelektryfikowanych modeli Hyundai dostęp do ponad 600 punktów ładowania w Polsce i 280 tys. w 29 krajach Europy. Klienci będą mogli wybrać jedną z trzech taryf i korzystać z punktów ładowania większości głównych operatorów, za pośrednictwem jednej platformy.

Aplikację Charge myHyundai można pobrać na urządzenia z zainstalowanym systemem iOS lub Android. Aplikacja umożliwia planowanie trasy, aby pomóc użytkownikom łatwo znaleźć stacje ładowania w miejscu docelowym lub na każdym etapie pokonywanej trasy. Użytkownicy mają dostęp do informacji o cenach w punktach ładowania.

Charge myHyundai

Klienci Charge myHyundai mogą również uzyskać dostęp do sieci ładowania za pomocą jednej karty. Po rejestracji właściciele otrzymują kartę, którą mogą wykorzystać do uruchomienia procesu ładowania. W przypadku niektórych punktów, ładowanie można rozpocząć bezpośrednio z poziomu aplikacji.

Aplikacja zawiera wszystkie istotne informacje, w tym mapę sieci ładowania, dostępne taryfy oraz panel do zarządzania kontem Charge myHyundai. Narzędzie oferuje użytkownikowi łatwy dostęp, przejrzystą funkcję płatności oraz jeden miesięczny rachunek – zamiast kilku pojedynczych rachunków od wielu dostawców.

Charge myHyundai można również używać w połączeniu z usługą Bluelink. System łączy kierowców z samochodami za pośrednictwem smartfonów z zainstalowaną aplikacją Bluelink. W przypadku właścicieli samochodów elektrycznych, jednoczesne działanie obu usług obejmuje możliwość zdalnego ładowania pojazdów, sprawdzenia stanu akumulatora, ustawienia harmonogramu ładowania oraz uruchomienia klimatyzacji samochodu przed wyruszeniem w podróż w celu ogrzania lub schłodzenia wnętrza.

Ekstra promocje na ładowarki Ionity

Klienci użytkujący na co dzień modele Hyundaia w ramach usługi Charge myHyundai otrzymają dodatkowo dostęp do wiodącej w Europie sieci ładowarek o dużej mocy – Ionity. Od niedawna również w Polsce klienci mogą skorzystać z ultraszybkich ładowarek o mocy 350kW sieci Ionity. 

Dla klientów, którzy zdecydują się na zakup wybranych modeli Hyundai Kona Electric z roku produkcji 2020, Hyundai Motor Poland przygotował specjalną promocję. Każdy klient, który nabędzie samochód objęty promocją na określonych zasadach, otrzyma bezpłatnie voucher w wysokości 2 tys. zł do wykorzystania na stacjach ładowania objętych usługą Charge myHyundai na terenie całej Europy. Liczba samochodów w promocji została ograniczona oraz dotyczy modeli zakupionych do końca 2021 roku.

Total
0
Shares