Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Jest cennik nowego Mégane E-Tech Elektrycznego

Renault opublikowało cennik nowego Mégane E-Tech Elektrycznego. Wóz dostępny jest od 154 390 zł wzwyż.
“jednopedałowy” asystent parkowania pojawi się w nowym elektrycznym Renault Megane E-Tech (fot. Renault)

Zamówienia na nowego Mégane E-Tech Elektrycznego można składać od 1 lutego 2022 roku. Nowy model pojawi się w salonach w maju 2022 roku.

W Polsce samochód jest dostępny dla poziomu wyposażenia Equilibre, z akumulatorem trakcyjnym 40 kWh i silnikiem elektrycznym o mocy 130 KM w cenie 154 390 zł. 

Przeczytaj więcej o Renault Megane E-Tech Electric

Dwie wersje silnikowe

Renault Megane E-Tech Electric – wersja z akumulatorem 60 kWh startuje od 189 390 zł (fot. Renault)

W przypadku poziomu wyposażenia Techno samochód jest dostępny z akumulatorem trakcyjnym 60 kWh i silnikiem elektrycznym o mocy 220 KM w cenie od 189 390 zł.

Decydując się na zakup Mégane E-Tech Elektrycznego, osoby fizyczne i przedsiębiorcy mają możliwość uzyskania bezzwrotnej dotacji w wysokości 18 750 zł lub 27 000 zł z programu rządowego „Mój elektryk”. Kwota dotacji 27 000 zł dotyczy osoby fizycznej posiadającej Kartę Dużej Rodziny lub przedsiębiorcy przy średniorocznym przebiegu wyższym niż 15 000 km.

Aktualizacja oprogramowania w cenie

Renault Megane E-Tech Electric (fot. Renault)
Oprogramowanie pokładowe w pełni elektrycznego Renault Megane E-Tech Electric ma być aktualizowane nieodpłatnie (fot. Renault)

Mégane E-Tech Elektryczny to również szereg aplikacji mobilnych. Oferta obejmuje 5-letni abonament na pobieranie danych dla systemu OpenR Link. Stałą aktualizację danych gwarantuje bezprzewodowa aktualizacja oprogramowania sprzętowego (Firmware Over-The-Air, inaczej FOTA).

Mégane E-Tech elektryczny jest również objęty 2-letnią gwarancją z usługą assistance dostępną 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu oraz 8-letnią gwarancją (lub do 160 000 km) na akumulator trakcyjny.

Francuski, elektryczny crossover – Megane E-Tech Electric

Total
0
Shares