Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Jest cennik nowej Dacii Jogger. W salonach od marca 2022 roku

Rodzinny samochód Dacia Jogger pojawi się w salonach na przełomie marca i kwietnia 2022 r. Ceny tego auta zaczynają się już od 63 400 zł (wersja 5-miejscowa) i 66 400 zł (wersja 7-miejscowa).

Ceny 5-miejscowej Dacii Jogger zaczynają się już od 63 400 zł, a wariantu 7-miejscowego – od 66 400 zł (wersja Essential z silnikiem TCe 100 LPG). Samochód będzie dostępny w polskich salonach Dacii na przełomie marca i kwietnia przyszłego roku.

Dacia Jogger

Dacia Jogger. Wersje silnikowe 

Klienci mogą obecnie wybrać jedną z dwóch wersji silnikowych Dacii Jogger: z nowym silnikiem benzynowym TCe 110 lub z dwupaliwowym silnikiem TCe 100 LPG. Dacia jest jedynym producentem oferującym kompletną gamę samochodów wyposażonych w dwupaliwowe silniki (benzyna/LPG). W 2023 roku pojawi się również wersja hybrydowa.

Dacia Jogger

Dacia Jogger. Samochód dla rodziny

Nowa Dacia Jogger to wszechstronny samochód, który łączy w sobie to, co najlepsze z każdego segmentu: długość kombi, przestronność kombivana oraz godne SUV-a możliwości terenowe. Dacią Jogger, w zależności od wersji, może podróżować nawet siedem dorosłych osób. Samochód oferuje ponad 60 wariantów aranżacji wnętrza, dzięki czemu łatwo je dostosować do zmieniającego się składu rodziny.

Dacia Jogger

Dacia Jogger. Najprzestronniejsze wnętrze w segmencie

Dzięki mierzącemu 4,55 m nadwoziu i znacznemu, wynoszącemu 2,90 m rozstawowi osi Dacia Jogger oferuje najprzestronniejsze wnętrze w segmencie. W tylnej części kabiny znajduje się trzymiejscowa kanapa składana w układzie 2/3-1/3 (w drugim rzędzie) oraz dwa składane fotele, które można pojedynczo wyjąć (w trzecim rzędzie). Maksymalna pojemność przestrzeni ładunkowej Dacii Jogger (po złożeniu wszystkich tylnych siedzeń) wynosi 1 819 litrów. 

Dacia Jogger zapewnia dostęp do trzeciego rzędu siedzeń dzięki mechanizmowi odchylania siedzeń w drugim rzędzie. Wynosząca 855 mm odległość od siedzisk do dachu i 127 mm miejsca na wysokości kolan w trzecim rzędzie siedzeń plasują Dacię Jogger w rynkowej czołówce 7-miejscowych modeli.

Cennik Dacii Jogger

Dacia Jogger. Modułowe relingi dachowe

Zależnie od wersji Dacia Jogger może być wyposażona w modułowe relingi dachowe, które można przekształcić w poprzeczki kilkoma obrotami klucza. Na potrzeby różnych podróży i przejazdów można je zmienić w dachowy bagażnik o ładowności do 80 kg (na rowery, narty, box dachowy itd.). To chroniony patentem system Dacii.

Total
0
Shares