Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Citroen C8 - katalog wersji

Informacje o Citroen C8

Samochód osobowy typu minivan klasy średniej produkowany przez francuską markę Citroën we współpracy z Peugeotem, Fiatem i Lancią w latach 2002 - 2014. Na rynkach europejskich Citroën C8 zadebiutował w połowie 2002 roku. Do podstawowego wyposażenia należy m.in. pełna elektryka (szyby, lusterka), poduszki powietrzne kierowcy, pasażera i boczne, ABS, ESP, klimatyzacja i komputer pokładowy. Wewnątrz znajdują się indywidualne fotele dla każdego pasażera. W 2008 roku zadebiutowała wersja po face liftingu. C8 po liftingu posiada powiększone logo z przodu i z tyłu pojazdu upodabniające go do pozostałych modeli Citroena. Dodano również nowy grill, chromowane elementy zewnętrzne takie jak listwy boczne czy klamki oraz przyciemniane tylne szyby w droższych wersjach. Wnętrze zostało odświeżone poprzez zastosowanie wzmocnionych materiałów, miękkiego w dotyku wykończenia i nowych wzorów tapicerki. Wyposażenie wnętrza obejmuje szeroką gamę dodatków, m.in.: ... (źródło Wikipedia)

Wersje Citroen C8

Dane Techniczne Citroen C8

Read More

Rodzinne auto do 20 000 zł. Co kupić?

Każdego roku Polski napływa około miliona aut z importu. W 2020 wynik będzie nieco gorszy, ale i tak imponujący, bowiem przekroczy 800…
Read More

Najczęściej kradzione auta w Polsce

Najczęściej kradzione auta w Polsce są różne, zależnie od regionu. Złodziejom ułatwia sprawę też bezkluczykowy dostęp, ale można się łatwo obronić.