Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Lamborghini i Lady Gaga charytatywnie

Lamborghini
Lamborghini Huracán EVO RWD (fot. Lamborghini)

Wczoraj miał miejsce 29-ty finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka. To wspaniałe wydarzenie z bardzo długą historią. Z tej okazji przypominamy, że całkiem niedawno zrobiło się głośno w USA za sprawą akcji charytatywnej Lamborghini i Lady Gagi!

Lamborghini
Lamborghini Huracán EVO RWD (fot. Lamborghini)

Producent supercarów i Lady Gaga połączyli siły, aby wesprzeć tych, którzy zostali dotknięci globalną pandemią. Efektem tej współpracy była kampania charytatywna, która zbierała fundusze w nietypowy sposób. Mianowicie biorący udział w wydarzeniu mieli szansę wygrać Huracán EVO RWD, które zostało użyte w najnowszym teledysku Lady Gagi „911”.

Loteria Lamborghini

Loteria odbyła się pośrednictwem platformy Omaze. Fundusze wygenerowane przez loterie wsparły fundację Lady Gagi Born This Way. Kampania przyniosła również korzyści organizacji Together Rising, która zajmuje się targetowaniem środków charytatywnych do najbardziej potrzebujących. Ponieważ świat zmaga się z wyzwaniami wywołanymi przez pandemię Covid-19, to zapewnienie młodzieży wsparcia psychologicznego i promowanie zdrowia stało się ważniejsze niż kiedykolwiek.

Lamborghini Huracán EVO RWD (fot. Lamborghini)

Zapraszamy do Polski

Inicjatywa włoskiej firmy i Lady Gagi miała na celu promować solidarność między jednostkami. Pamiętajmy, że każdy z nas, cokolwiek ma do zaoferowania, może coś zmienić. A dlaczego o tym piszemy? Robimy to, ponieważ serdecznie zapraszamy Lamborghini do wsparcia polskiej inicjatywy WOŚP. Wyobrażacie sobie aukcję, w której można kupić wycieczkę do fabryki w Sant’Agata Bolognese lub Aventadora na weekend?

Total
0
Shares