Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Limitowany nowy Peugeot 408 First Edition Plug-in Hybrid 225 już dostępny

Peugeot 408 w swojej najnowszej odsłonie został ogłoszony w czerwcu, teraz klienci mogą już zamawiać pierwszą, limitowaną wersję tego wozu.
Peugeot 408 First Edition PHEV
Peugeot 408 First Edition już można go zamawiać, ale wyłącznie online (fot. Peugeot)

Marka Peugeot otworzyła ograniczoną pulę zamówień na limitowaną wersję najnowszego crossovera francuskiej marki – Peugeot 408 First Edition w wersji z napędem hybrydowym plug-in. Producent zapewnia, że dla tej odmiany przygotował atrakcyjne warunki finansowania, przyjrzyjmy się zatem.

Peugeot – ta marka trwa dłużej niż motoryzacja. Jak to możliwe?

Bogato wyposażona wersja Peugeot 408 First Edition z 225-konnym napędem hybrydowym plug-in jest też obecnie jedyną odmianą tego wozu, której nie można zamówić w salonie, a jedynie za pośrednictwem dostępnego online Sklepu Peugeot (sklep.peugeot.pl). Nowy Peugeot 408 First Edition Plug-in Hybrid jest dostępny w promocyjnym finansowaniu, za 2 408 zł netto miesięcznie w programie wynajmu długoterminowego Free2Move Lease oraz za 3 278 zł brutto miesięcznie w programie Leasingu Konsumenckiego – w obu przypadkach z gwarancją ceny katalogowej.

Charakterystyczny niebieski lakier oraz napęd hybrydowy plug-in to wyróżnik odmiany First Edition (fot. Peugeot)

Przy czym warto mieć na uwadze, że powyższa przykładowa cena raty wynajmu długoterminowego Free2Move została ustalona przy następujących założeniach: cena katalogowa pojazdu brutto: 211 100 zł, okres leasingu 36 miesięcy, roczny przebieg 20 tys. km, wpłata początkowa 12,4%. W przypadku Leasingu Konsumenckiego, powyższa kwota (3278 zł brutto miesięcznie) zakłada oczywiście taką samą cenę pojazdu, ten sam okres leasingu, a wartość wpłaty początkowej to 10%. Ponadto Peugeot deklaruje, że w obu formach finansowania, wysokość raty jest gwarantowana przez 90 dni od daty akceptacji wniosku o finansowanie przez PSA Finance. Po tym okresie rata może ulec zmianie.

Cena to 211 100 zł, ale marka przygotowała ofertę leasingu dla firm i konsumentów (fot. Peugeot)

Wracając do samochodu, na jakie bonusy mogą liczyć osoby, które zdecydują się zamówić limitowaną wersję Peugeota 408 First Edition? Auto w tej wersji malowane jest na opalizujący niebieski lakier, w standardzie mamy system Peugeot i-Cockpit najnowszej generacji, cyfrowe zegary, infotainment z nawigacją pokładową, 20-calowe alufelgi, elektrycznie regulowane fotele tapicerowane trzema rodzajami materiału (ekoskóra, alcantara i tkanina), wyposażone w podgrzewane siedziska i funkcję masażu. Dodatkowo tylko w tej wersji Peugeot deklaruje, że w cenie samochodu klient otrzyma dodatkowo tzw. Electric Pack. Zawiera on easy Wall Box, czyli domową stację ładowania 7,4 kW (jedna faza, 32 A) z 5-metrowym kablem i wtyczką typu 2 oraz przedpłaconą kartę sieci GreenWay pozwalającą pobrać bezpłatnie 200 kWh energii elektrycznej z tej sieci.

Zobacz nasz test innej hybrydy plug-in od tej francuskiej marki: Peugeot 308 GT Pack Hybrid.

Total
0
Shares