Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Mini Aceman w motywie Pokemon. Pikachu, wybieram Cię!

Mini
Aceman w wersji Pokemon? Zobaczycie go na Gamescom 2022 (fot. materiały prasowe)

Miesiąc po ujrzeniu światła dziennego przez koncepcyjnego Mini Acemana, koncern postanowił wprowadzić ciekawą zmianę. Najbardziej ucieszeni będą fani gier komputerowych i Pokemonów. O co dokładnie chodzi? O tryb Pokemon.

Tak, brzmi to dosyć dziwnie, ale wizualnie robi ciekawe wrażenie. Dokładnie polega to na wyświetleniu na centralnym wyświetlaczu OLED Pokeballa, który następnie otwiera się i pokazuje najsłynniejszego żółtego stworka, Pikachu. To nie wszystko – w momencie “wyskoczenia” Pikachu z Pokeballa, Mini w wielu miejscach włącza podświetlenia w kształcie błyskawic i wzorków ze słynnej produkcji. Robi wrażenie!

Mini
Najpierw Pokeball…
Mini
… później animacja…
Mini
I na koniec Pikachu! (fot. materiały prasowe)

Samochód pojawi się na imprezie Gamescom 2022 w Kolonii, odbywającej się w dniach 23-28 sierpnia. Niestety, to tylko projekt koncepcyjny i wizja samochodu w motywie Pokemon jest póki co nieosiągalna. Auto jest bazą operacyjną do testowania nowych technologii i pokazania nowego języka projektowego. Nic nie wskazuje na to, jakoby w nadchodzących modelach Mini prezentowany tryb miał zostać wprowadzony. Marka przewiduje jednak nagrodę pocieszenia dla uczestników imprezy – specjalną wersję Acemana zapakowano w pudełeczka i będą dostępne na stoisku producenta. Każdy zainteresowany będzie mógł zabrać zabawkowego crossovera w motywie Pikachu do domu i cieszyć się nim na półce każdego dnia.

Total
0
Shares