Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Mitsubishi ogłasza jesienną promocję – znamy ceny

Ogłoszone dziś promocje na auta marki Mitsubishi to nie tylko niższe od bazowych kwot ceny, ale też promocyjne wyposażenie.
Mitsubishi
Mitsubishi

O tym, że Mitsubishi dość agresywnie promuje sprzedaż swoich modeli w związku z planowanym zawinięciem się marki z rynku europejskiego wspominaliśmy już wcześniej. Już wówczas informowaliśmy was o wyprzedażach aut tej marki z polskich salonów. Dziś producent ogłosił start kolejnej promocji, tzw. “jesiennej”. Jakie modele i za jaką cenę będą oferować w Polsce Japończycy?

Mitsubishi Space Star 2020

Mitsubishi Space Star 2020 (fot. Mitsubishi)

Zgodnie z przesłaną nam informacją, od dziś Mitsubishi Space Star 2020, czyli najnowsze auto japońskiej marki, w lubianym przez klientów segmencie małych aut miejskich w wersji Inform startuje od 40 990 zł. Co prawda o takiej cenie tego auta wiedzieliśmy już wcześniej (wymieniliśmy go w naszym zestawieniu 10 najtańszych nowych aut w Polsce). Jednak tym razem cena ta dotyczy bogatszej wersji Inform, w której w standardzie otrzymamy m.in. radio i klimatyzację. Silnik to bazowy 1-litrowy benzyniak o mocy 71 KM z napędem na przód i 5-biegowym manualem. Zainteresowanych odsyłamy do szczegółów oferty.

Mitsubishi Space Star 2020 oferowany będzie teraz także w specjalnej wersji INSPORT opracowanej na bazie wariantu wyposażeniowego Intense. Auto wyposażono m.in. w dolną nakładkę zderzaka przedniego w kolorze czarnym z czerwonym wykończeniem, nakładki w kolorze nadwozia na narożniki przedniego zderzaka, nakładki w kolorze czarnym z czerwonym wykończeniem na narożniki tylnego zderzaka, nakładki progowe w kolorze nadwozia z wykończeniem w kolorze czarnym oraz chromowaną końcówkę układu wydechowego. Dostępne są 2 opcje Mitsubishi Space Star INSPORT z silnikiem 1.2 i manualną przekładnią w cenie 54 490 zł brutto i automatyczną, bezstopniową skrzynią biegów CVT w cenie 59 990 zł brutto. Cena uwzględnia rabat w kwocie 3000 zł, za lakier metalizowany/perłowy należy zapłacić oddzielnie.

Mitsubishi ASX 2020 i również wersja INSPORT

Mitsubishi ASX 2020
Mitsubishi ASX 2020 (fot. Mitsubishi)

Nabywając model Mitsubishi ASX można liczyć na korzyści na poziomie 8 800 zł. W skład tej kwoty wchodzą: rabat 1 000 zł w przypadku zakupu pakietu ubezpieczeń PZU 4,1%, pakiet LED o wartości 3 500 zł, lakier metalizowany o wartości 2 300 zł (nie dot. wersji wyposażenia Insport), korzyść 1 000 zł wynikająca z zakupu pakietu City w specjalnej, obniżonej cenie oraz rabat 1 000 zł przy zakupie opon/kół zimowych z oferty MMC Car Poland. Ten model jest dostępny już od 494 zł netto / mies. w programie Lease&Go.

Również w tym przypadku Mitsubishi przygotowało specjalną edycję ASX INSPORT. Dodatkowe akcenty stylistyczne podkreślają sylwetkę Mitsubishi ASX. Otrzymujemy m.in.: czarne, 18-calowe, aluminiowe obręcze kół z czerwonymi elementami dekoracyjnymi, czarną atrapę chłodnicy, osłony lusterek i obramowania szyb bocznych , czarne nakładki z czerwonymi detalami na przedni i tylny zderzak a także wykończone w kolorze czarnym zewnętrzne klamki i sportowe naklejki na drzwiach. Wewnątrz znajdziemy wysokiej jakości tapicerkę skórzaną z elementami materiałowymi z czarną podsufitką, czerwone przeszycia na kierownicy, uchwycie dźwigni hamulca postojowego i gałce dźwigni zmiany biegów, a środkowy tunel wykończono miękkim tworzywem. Wartość pakietu INSPORT to 10 000 zł a składa się na niego zestaw elementów stylizacyjnych o wartości 5000 zł, tapicerka skórzano-materiałowa o wartości 2700 zł i lakier metalizowany lub perłowy, który jest wart 2300 zł. W ramach promocyjnej oferty klienci zdecydowani na zakup Mitsubishi ASX INSPORT zapłacą za ten pakiet 6000 zł, co oznacza 4000 zł zysku.

Mitsubishi Eclipse Cross

Mitsubishi Eclipse Cross 2020
Mitsubishi Eclipse Cross (fot. Mitsubishi)

Kupując Mitsubishi Eclipse Cross, którego cena zaczyna się od 89 990 zł nabywca może liczyć na zysk 14 000 zł. Dotyczy to jednak ostatnich egzemplarzu z ubiegłoroczną datą produkcji. W przypadku modeli tegorocznych cena startuje 98990 zł za wersję Invite Plus z pakietem Smart i rabatem gotówkowym 5000 zł. Pamiętajmy, że rabat przysługuje tylko klientom, którzy zdecydują się na wykup pakietu ubezpieczeń PZU i przy skorzystaniu z finansowania oferowanego przez Santander.

Mitsubishi Outlander i Outlander PHEV

Mitsubishi Outlander 2020
Mitsubishi Outlander (fot. Mitsubishi)

Decydując się na zakup Outlandera 2020 wyprodukowanego w 2019 roku klienci mogą zyskać do 15 000 zł brutto. Miesięczna rata leasingowa w programie Lease&Go wynosi 855 zł netto. W przypadku modeli tegorocznych kupując spalinowego Outlandera 2020 w wersji Intense Comfort można liczyć na zniżkę w wysokości 15 000 zł brutto, w efekcie cena całkowita takiego wydania to 116 990 zł brutto.

Mitsubishi Outlander PHEV 2020
Mitsubishi Outlander PHEV (fot. Mitsubishi)

Zdecydowanie na największą zniżkę mogą liczyć osoby, które wybiorą model Outlander w wersji PHEV (hybryda plug-in). Outlander PHEV – jak deklaruje producent – jest pierwszą hybrydą plug-in z napędem 4×4. Łączna moc systemowa układu napędowego to 224 KM. Na samym prądzie zasięg WLTP to 45 km. Aktualnie klienci mogą liczyć na aż 35 000 zł zniżki, przy zakupie pakietu ubezpieczeń PZU 3,99% oraz skorzystaniu z finansowania w ramach Santander Consumer Bank/Santander Multirent. Można też skorzystać z promocyjnego leasingu z niskimi ratami – miesięczne raty startują już od 1005 zł netto.

Mitsubishi L200

Mitsubishi L200
Mitsubishi L200 (fot. Mitsubishi)

Klienci zainteresowani zakupem tego pickupa z ubiegłoroczną datą produkcji mogą zyskać aż 28 000 zł brutto przy skorzystaniu z finansowania w ramach Santander Consumer Bank/Santander Consumer Multirent. W przypadku zakupu pakietu ubezpieczeń PZU 4,3% można liczyć na dodatkowy rabat w wysokości 2 000 zł. Więcej informacji na temat tej propozycji można znaleźć na stronie z ofertą na model Mitsubishi L200 . Auto jest dostępne w leasingu od 759 zł netto/mies. w programie Lease&Go. W przypadku wersji wyprodukowanych w tym roku rabat może sięgać 8000 zł plus dodatkowe 2000 zł pod warunkiem zakupu pakietu ubezpieczeń PZU 4,3%.

Total
2
Shares