Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Nowa funkcja Yanosika. Wszystkie wydatki na auto w jednym miejscu

Najnowsze rozwiązanie Yanosika ma ułatwić kierowcom zbieranie wydatków motoryzacyjnych w jednym miejscu. Dzięki funkcji będą mogli kontrolować na bieżąco wszystkie koszty, a w razie reklamacji z łatwością odnaleźć paragony.

Kierowcy nie zdają sobie często sprawy z tego, jakie są miesięczne koszty utrzymania ich samochodów. Nie tylko chodzi o tankowanie, ale również wszelkie naprawy, płyny eksploatacyjne, filtry, wymiana części, przejazdy na autostradach i wiele innych.

Brak wiedzy oznacza brak kontroli

W związku z niewiedzą, nierzadko bardzo trudno jest kierowcom kontrolować ich wydatki motoryzacyjne. Nowe rozwiązanie Yanosika zostało stworzone z myślą o zapobieganiu takim sytuacjom i umożliwieniu archiwizowania wydatków w jednym miejscu.

–  Już od jakiegoś czasu otrzymywaliśmy wyraźne sygnały od kierowców, by w Yanosiku wprowadzić rozwiązanie umożliwiające przechowywanie wszystkich kosztów motoryzacyjnych. W odpowiedzi na te potrzeby stworzyliśmy nową funkcję, ewidencja wydatków, która jest już dostępna w naszej aplikacji – mówi Paweł Bahyrycz z Yanosika.

Jak działa ewidencja wydatków Yanosika?

Kierowcy mają możliwość wykonania zdjęcia paragonu i zachowania go na ich koncie w aplikacji lub wpisania ręcznego bieżącego wydatku. – Archiwizowanie dowodów zakupu lub wykonanej usługi w postaci zdjęć jest najatrakcyjniejszym rozwiązaniem ze względu na możliwość posiadania „pod ręką” wirtualnego paragonu lub faktury, które mogą się przydać w przypadku chęci złożenia reklamacji – podpowiada Paweł Bahyrycz. – Zgodnie z polskim prawem taka wirtualna kopia paragonu lub faktury również musi być uznana jako dowód zakupu potrzebny w procesie reklamacji – dodaje.

Intuicyjna obsługa ewidencji wydatków

Całość jest, jak reklamują twórcy, bardzo intuicyjna, wystarczy włączyć aplikację Yanosik i w polu „Moje Auto” – „Dodatkowe Usługi” wybrać „Ewidencja wydatków”. Następnie wybrać opcję „Dodaj wydatek” i wprowadzić ręcznie dane lub zrobić zdjęcie paragonu.

Wydatki dzielone są na odpowiednie kategorie: naprawa i eksploatacja, paliwo i płyny, ubezpieczenie, akcesoria i tuning oraz inne. Ten podział ułatwia odnalezienie konkretnych kosztów na koncie, a także wyeksportowanie ich do jednego PDF-a.

Nowa funkcja została wprowadzona we współpracy z zaufanym partnerem Yanosika, popularną aplikacją zakupową PanParagon, której doświadczenie w przechowywaniu paragonów oraz ewidencji wydatków zostało sprawdzone i docenione już przez kilkaset tysięcy użytkowników.

Total
0
Shares