Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Nowa Toyota GR Supra w LEGO Speed Champions

LEGO Speed Champions to seria klocków dla prawdziwych pasjonatów motoryzacji – nie tylko tych najmłodszych. To kiedy nowy model trafi do kolekcji?
Toyota GR Supra LEGO
Nowy zestaw z serii LEGO Speed Champions – Toyota GR Supra (fot. LEGO)

Któż z nas nie bawił się klockami? To świetna rozrywka i to nie tylko dla dzieci. LEGO doskonale sobie zdaje z tego sprawę i poszerza właśnie popularną serię kultowych aut LEGO Speed Champions, składanych – jakże by inaczej – z klocków. Do już dostępnych w sprzedaży takich maszyn jak Nissan GT-R, McLaren Senna, Ferrari F8 Tributo, czy Porsche 911 Turbo 3.0 wkrótce dołączy kolejna legenda motoryzacji, którą zbudujecie razem ze swoją pociechą – Toyota GR Supra. Duński potentat w branży zabawkarskiej wprowadzi nowy zestaw w lipcu br.

Toyota GR Supra w jaskrawo żółtym malowaniu to zestaw składający się z 299 elementów, co jest liczbą większą niż w przypadku wcześniej oferowanych i już dostępnych w sklepach klocków-samochodów. Np. Ferrari F8 Tributo składa się z 275 elementów, McLaren Senna z 219, a Porsche 911 zaledwie ze 180 klocków. Nową Toyotą pod względem “komplikacji” dogania jedynie zestaw LEGO Speed Champions Nissan GT-R składający się z 298 elementów – o jeden mniej niż w przypadku nowej Toyoty GR Supry. Cóż, widać japońska technika jest bardziej skomplikowana 😉

Rasowa żółta Toyota GR Supra, toż wiadomo, że żółte są jeszcze szybsze od czerwonych (fot. LEGO)

Ceny zestawów LEGO Speed Champions w Polsce wahają się od ok 58 zł (w oficjalnym sklepie LEGO – od 69,99 zł) do nawet 220 zł za podwójny zestaw LEGO Speed Champions Lamborghini Urus ST-X i Lamborghini Huracán Super Trofeo EVO (jeżeli chcecie przeczytać i obejrzeć prawdziwego Huracana, to polecam materiał naszego Naczelnego). Ile będzie kosztować składana Toyota GR Supra? Tego jeszcze nie wiemy, ale należy spodziewać się cen w powyższym zakresie.

Dzień dziecka już za niecały miesiąc, zatem to dobra okazja by przypomnieć się z tematem, przynajmniej towar zamówiony online zdąży dojść we właściwym czasie. Zabawa z dzieckiem to także okazja do współdzielenia własnych pasji. Bo, nie oszukujmy się, seria Speed Champions to zabawa nie tylko dla dzieci. Szkoda tylko, że opisywana Toyota GR Supra pojawi się w sprzedaży już po 1 czerwca, ale przecież o nasze dzieci dbamy codziennie, a nie tylko raz w roku.

Total
0
Shares