Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Nowy Lexus UX 250 po faceliftingu. Luksus+

Spore zmiany stylistyczne wewnątrz i na zewnątrz miejskiego crossovera UX z segmentu premium. Lexusa UX 250h można już zamawiać w europejskiej sieci dealerskiej.

Najlepiej sprzedający się Lexus w Europie, model UX, debiutuje w salonach po zmianach stylistycznych, które sprawiają, że miejski crossover robi lepsze wrażenie. Odświeżony Lexus UX otrzymał nowe kolory nadwozia, lakierowane wykończenia błotników, a także efektowne skórzane tapicerki.

Zmiany stylistyczne dotyczą wersji hybrydowej UX 250h oraz oferowanej w Polsce wersji UX 200, czyli z dwulitrowym silnikiem benzynowym.

Zaprojektowany jako miejski crossover, UX jest najlepiej sprzedającym się modelem Lexusa w Europie. Od premiery w 2019 roku do klientów trafiło już ponad 50 tysięcy egzemplarzy tego auta.

Jeszcze bardziej elegancko

W gamie dostępnych kolorów zadebiutował nowy lakier Sonic Gray, który podkreśla atletyczne linie i eleganckie krzywizny, charakteryzujące odważną stylistykę modelu. Lakier ten jest dostępny we wszystkich wersjach wyposażenia.

UX z roku modelowego 2022 w wersjach F Sport Edition, F Sport oraz Omotenashi ma też aerodynamiczne wykończenia błotników w kolorze nadwozia, które miejskiemu crossoverowi nadają bardziej elegancki wygląd.

Nowe tapicerki we wnętrzu

Kabina w modelu UX jest, jak informuje Lexus, „odzwierciedleniem kunsztu mistrzów rzemiosła Takumi”. Teraz dostępne są nowe fotele ze skóry Tahara w kolorze białego jesionu (White Ash) oraz czarnym (Black) z eleganckimi brązowymi przeszyciami, które nadają wersji F Impression bardziej luksusowego wyglądu.

Total
0
Shares