Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Nowy pakiet Bentley Azure. Jeszcze więcej luksusu

Bentley przedstawia nowe wyposażenie Azure. To szczytowe możliwości brytyjskiej marki w zakresie luksusu i komfortu podróży.
Bentley Azure
Gama Bentley Azure obejmie wszystkie modele marki (fot. materiały prasowe)

Bentley wprowadza do katalogu nową gamę wyposażenia Azure. To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy szukają jeszcze większego luksusu wśród brytyjskich samochodów. Pakiet będzie dostępny do zamówienia we wszystkich modelach marki.

Bentley Azure: większy prestiż

Bentley Azure
Azure stawia na szczytowy luksus i komfort (fot. materiały prasowe)

W pakiecie zostaną udostępnione nowe, wygodniejsze fotele. Regulacja elektryczna będzie pracować w 22 kierunkach. Dodatkowo, kierowca i pasażerowie otrzymają aż 6 różnych funkcji masażu. Będą też regulowane podłokietniki i elektroniczna regulacja pasów bezpieczeństwa. To oczywiście nie wszystko, bowiem jakoś te fotele trzeba “ubrać”.

Bentley Azure
Komfort najwyższych lotów prosto z Crewe (fot. materiały prasowe)

Bentley nie szczędził w możliwościach personalizacji. Tapicerka będzie dostępna w 15 wzorach, a każda z nich posiada kontrastowe szwy. Spory wybór jest też wśród drewnianych wykończeń: orzechowe Dark Walnut i Crown-Cut Walnut oraz Koa. Nie zabraknie też akcentów z logo Bentleya na pedałach i listwach, a wyglądu dopnie oświetlenie ambientowe i podświetlane nakładki progowe. Z zewnątrz z kolei pojawią się 22-calowe felgi z nowym wzorem i chromowane listwy wykończeniowe na dołach zderzaków.

Jazdę samochodem ułatwi system noktowizyjny z kamerami na podczerwień. Technologia pozwala identyfikować pieszych, rowerzystów i zwierzęta podczas podróżowania w nocy. Będzie też dostępny wyświetlacz head-up, w którym zainstalowano wszystkie najważniejsze informacje drogowe.

Bentley Azure
Nowy wzór 22-calowych felg dostępny w wersji Azure (fot. materiały prasowe)

Poza technologicznym wsparciem kierowcy w postaci asystenta pasa ruchu, adaptacyjnego tempomatu i asystenta ruchu drogowego, Bentleye w wersji Azure mają szczególnie wspomóc kierowcę pod kątem komfortu podróży. Bentley Dynamic Ride to system z aktywnymi stabilizatorami, który odpowie za niwelowanie wychyłów nadwozia w czasie zakrętu czy przejazdy przez wyboje. Zaawansowany system potrzebuje zaledwie nieodczuwalnych 0,3 sekund, by poprawnie operować karoserią.

Najbardziej szczytowo wyposażonym modelem w wersji Azure będzie oczywiście ultraluksusowy SUV Bentayga EWB. Będzie to flagowy samochód marki, wyposażony we wszystkie nowinki technologiczne i stylistyczne, jakie może zaproponować Bentley. Więcej przeczytacie w poniższej prezentacji:

Total
1
Shares