Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Nowy produkt w ofercie Orlen Oil – Petrygo Force G13

Orlen Oil prezentuje nowy produkt na rynku płynów chłodniczych. Petrygo Force G13 dedykowany jest do silników koncernu VAG.

Orlen Oil przedstawia nowy produkt z dedykacją dla grupy VAG. Petrygo Force otrzymało certyfikat G13, oznaczający dla wszystkich samochodów koncernu Volkswagena, wyprodukowanymi po 2010 roku. Dotyczy to zatem aut takich marek jak Skoda, VW, Audi, Seat, a także Porsche, Bugatti i motocykli Ducati.

Orlen głównym partnerem Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników:

Petrygo Force dla wszystkich chłodnic

Petrygo Force G13 można stosować dla każdego typu chłodnic, zarówno stalowych, jak i aluminiowych. Środek ma za zadanie zabezpieczać układ chłodzenia przed korodowaniem, zapobiegać powstawaniu kamienia i osadów zmniejszających wydajność układu, a także skutecznie zabezpieczyć silniki przed przegrzaniem. Producent zapewnia, że środek jest całkowicie bezpieczny dla gumowych elementów układu. Płyn krystalizować będzie dopiero poniżej -35 stopni Celsjusza.

W składzie płynu znajdziemy glikol etylenowy i glicerynę najwyższych jakości. W ramach polepszenia wydajności produktu zastosowano pakiet dodatków uszlachetniających, bazujących głównie na technologii kwasów organicznych i krzemianów. Zrezygnowano z kolei z substancji toksycznych – azotanów, fosforanów, amin i boranów.

Jakie opony kupują Polacy?

Total
0
Shares