Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników. Wszystko, co wiemy

Na czym polegają Mistrzostwa Mechaników w Polsce? Jak się odbywają? Przedstawiamy wszystkie ważne informacje.
mechanik, naprawa auta, mity eksploatacyjne
(fot. Shutterstock)

Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników to impreza, która zrzesza wszystkich kształcących się do zawodu mechanika, lakiernika lub specjalisty od samochodów elektrycznych. Jesienią 2021 miała miejsce już X edycja wydarzenia. W kwietniu br., podczas największych targów motoryzacyjnych w Polsce – Poznań Motor Show, będziemy mogli śledzić zmagania uczestników XI edycji. Z powodu pandemii odbywała się ona online. Ktoś z was się szykuje? Zgromadziliśmy kilka przydatnych informacji!

Jak się zapisać na Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników?

Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników są bezpłatne. Udział mogą wziąć wszyscy kształcący się w szkołach zawodowych i technicznych. Uczestnicy mogą wziąć udział w dowolnej liczbie kategorii, a konkurencje dotyczą niemal każdej dziedziny mechaniki.

Aby zapisać się do udziału w Mistrzostwach należy wejść na stronę wydarzenia i zarejestrować swój udział. Każdy chętny musi podać swój status (uczeń, mechanik lub opiekun), dane osobowe, miejsce zamieszkania i dodatkowo ewentualne zainteresowania. Można brać udział w drużynach, które łatwo jest utworzyć w trakcie rejestracji – muszą się one składać z opiekuna i dwóch uczestników. Następnie należy wybrać kategorie, w których kandydat chce konkurować.

Podczas XI edycji pojawią się gwiazdy znane fanom motoryzacji, nie tylko w Polsce, ale i na świecie: Robert Kubica, Kuba Przygoński i Bartosz Zmarzlik, którzy będą kibicować mechanikom w osiągnięciu jak najlepszych wyników. Głównym partnerem Mistrzostw Mechaników jest Platinum Orlen Oil, który wyposaży finalistów w profesjonalne kombinezony oraz ufunduje nagrody specjalne.

Total
0
Shares