Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Nowy Smart to SUV. Jest zdjęcie i kolejne informacje

Blisko 2 miesiące po publikacji pierwszych szkiców Smarta, jego producent przedstawił oficjalne zdjęcie prototypu auta w pełni elektrycznego, kompaktowego SUV-a.

Światowa premiera auta odbędzie się podczas targów motoryzacyjnych w Monachium, na początku września 2021 r. Fotografia daje wstępne wyobrażenie na temat języka projektowania nowego pokolenia modeli Smarta. W progresywny sposób rozwija on klasyczny design Smarta i odzwierciedla rosnące aspiracje marki w segmencie premium.

Nowy design i rewolucja w kupowaniu

„Smart ewoluuje, staje się coraz bardziej premium i high-tech – reprezentując wysoki poziom wyrafinowania i jakości” – tak Kai Sieber, szef designu Smarta w zespole prof. Gordena Wagenera, opisał jedną 
z głównych zasad nowego języka projektowania.

W widoku nowego modelu z lotu ptaka dominuje szklany dach z charakterystycznymi akcentami. Lakierowane słupki sprawiają, że dach wydaje się unosić nad nadwoziem. „Harmonijne połączenie białego lakieru i złotych słupków dachowych daje wysokiej jakości efekt i odpowiada za elegancki wygląd naszego koncepcyjnego, elektrycznego SUV-a” – kontynuował Kai Sieber.

Kontakt z klientami

Równolegle do nowej interpretacji swojego designu Smart pracuje nad modelem sprzedaży i dystrybucji. „Za sprawą podejścia opartego na danych Smart nawiąże bezpośredni kontakt z nabywcami oraz fanami 
i zaoferuje im przejrzystą, wygodną ścieżkę klienta – realizowaną za pośrednictwem wielu kanałów” – mówi Daniel Lescow, wiceprezes ds. globalnej sprzedaży, marketingu i obsługi posprzedażnej smart Automobile Co., Ltd.

Aktualnie Smart wzmacnia swoją obecność na europejskim rynku. Firmie udało się utworzyć filie na wszystkich głównych europejskich rynkach.

Total
0
Shares