Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Škoda robi wyprzedaż rocznika 2024

Skoda Karoq (fot. Automotyw.com)

Škoda rozpoczyna wielką wyprzedaż samochodów rocznika 2024, oferując atrakcyjne upusty cenowe. W trakcie jej trwania kupujący będą mieli możliwość nabycia nowego auta wyprodukowanego w 2024 roku w niższej cenie! Dni otwarte we wszystkich salonach rozpoczną się już 8 stycznia.

Škoda zdecydowała się na zorganizowanie wyprzedaży, obejmującej popularne hatchbacki i przestronne SUV-y. Oferta marki prezentuje różnorodne modele, spełniające oczekiwania zarówno rodzin, jak i miłośników dynamicznej jazdy. Samochody te są połączeniem innowacyjności i wyjątkowego designu, a wyposażone w szereg rozwiązań z zakresu najnowocześniejszych technologii zapewniają bezpieczeństwo oraz komfort jazdy. Akcja wyprzedażowa marki oferuje także samochody dostępne od ręki z rocznika modelowego 2023. Dodatkowo teraz w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach!

Jest to nie tylko świetna okazja do zakupu nowego auta w niższej cenie, ale i wyboru takiego, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego kierowcy.

– Rok Nowości Škody rozpoczynamy odejściem od tradycyjnego modelu wyprzedaży rocznika. Korzystając z okazji, jaką stwarza wymiana gamy modelowej, skupimy się na wyprzedaży samochodów obecnej generacji. I – oprócz stosunkowo niewielkiej ilości samochodów z roku 2023 z magazynów marki – mówimy o samochodach z roku 2024! Dla łowców okazji przyzwyczajonych do wyprzedaży przygotowaliśmy zatem ofertę opartą – w zależności od modelu – zarówno na promocyjnym, bardzo atrakcyjnym finansowaniu zakupu, jak również tradycyjnych upustach i to zarówno dla samochodów dostępnych od ręki oraz zamawianych do produkcji. Chcemy podkreślić, że problemy z dostępnością, do których cała branża przyzwyczaiła się przez ostatnich kilka lat, już mamy za sobą. W tym zakresie samochody z obecnej generacji są szczególnie atrakcyjne – komentuje Michał Bajon, Dyrektor Sprzedaży Škoda.

Dni otwarte we wszystkich salonach marki potrwają od 8 do 13 stycznia.

Total
0
Shares