Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Subskrybuj
Subskrybuj nas

Zapisz się na nasz newsletter

Sportowy SEAT Tarraco? Jego osiągi zaskakują!

Tarraco

Do produkcji trafiła nowa wersja SEAT-a Tarraco. SUV dostępny będzie teraz z silnikiem 2.0 TSI o mocy 245 KM, automatyczną skrzynią biegów DSG i napędem na cztery koła 4Drive.

Nowy 245-konny SEAT Tarraco dołącza do innych wersji: benzynowej (TSI) i z silnikiem Diesla (TSI) o mocy rozpoczynającej się od 150 KM, a także do hybrydowej wersji typu plug-in o mocy 245 KM (180kW). SUV został wyposażony automatyczną 7-stopniową skrzynią DSG, który przekazuje napęd przez system napędu na cztery koła 4Drive. 

Tarraco e-HYBRID
Rodzinny Tarraco tutaj w wersji e-Hybrid (fot. Seat)

Osiągi nowego Tarraco

Pod maską Tarraco znajdzie się czterocylindrowy 2,0-litrowy turbodoładowany silnik TSI o mocy 245 KM (180 kW) i momencie obrotowym 370 Nm. Samochód rozpędza się do 100 km/h w zaledwie 6,2 sekundy, a jego maksymalna prędkość wynosi 228 km/h.

Tarraco w wersji FR

Nowa odsłona SUV-a będzie dostępna w wersji wyposażenia FR. Ponadto, klienci będą mogli wybrać samochód z pięcioma lub siedmioma miejscami siedzącymi, w zależności od swoich potrzeb i preferencji. Ten rodzinny “autobus” będzie teraz bardzo szybki – to kuszące połączenie cech, które doceni niejeden ojciec.

Tarraco e-HYBRID
Rodzinny Tarraco tutaj w wersji e-Hybrid (fot. Seat)

Kiedy trafi do salonów?

SEAT Tarraco został zaprojektowany w Barcelonie, w siedzibie SEAT-a w Martorell. Nowe egzemplarze trafią do salonów z niemieckiego Wolfsburgu, gdzie właśnie rozpoczęła się produkcja najpotężniejszej wersji SUV-a.

Total
1
Shares